Program MyNintendo z nowymi nagrodami

3

Kiedy program lojalnościowy MyNintendo startował dwa lata temu, obiecywaliśmy sobie po nim wiele. Nowa usługa, która miała być zdecydowanie lepsza niż Club Nintendo, zaczęła swój żywot całkiem obiecująco. Do zgarnięcia było kilka dobrych gier, w tym jedna ekskluzywna dla programu w postaci The Legend of Zelda: Twilight Princess. Pewnie wielu z was przez pierwsze kilka miesięcy wciągnęło się w wykonywanie misji w celu uzyskania monet. Wraz z upływem czasu do programu trafiały nowe nagrody, ale ich jakość nikogo nie powalała. W większości były to bardzo słabe obniżki. Możliwość płacenia złotymi monetami za gry może przemilczmy.

Nintendo czasem potrafi zaskoczyć i tak jest teraz z nowymi nagrodami w MyNintendo. Jeżeli jesteście jeszcze w posiadaniu złota, to możecie je wymienić na bardzo fajne gry. W ramach nowej aktualizacji usługi możecie nabyć:

 • BIT.TRIP SAGA – 200 Gold Points
 • Art of Balance TOUCH! – 70 Gold Points
 • Chase: Cold Case Investigations – Distant Memories – 60 Gold Points
 • Adventure Bar Story – 50 Gold Points

To nie są wszystkie nowości, oprócz wyżej wymienionych tytułów, zostały dodane także obniżki na wybrane gry oraz motyw dla 3DSa:

3DS/New 3DS

Obniżka

20% na:

 • Captain Toad: Treasure Tracker – 80 Gold Points
 • Luigi’s Mansion 2 –40 Gold Points
 •  Donkey Kong Country Returns 3D – 40 Gold Points

30% na:

 • [New 3DS] Fire Emblem Warriors – 130 Gold Points

40% na:

 • [New 3DS] EarthBound  – 40 Gold Points

50% na:

 • Game & Watch Gallery 2 20 Gold Points

Motyw

 • Yoshi’s Springtime Siesta  20 Gold Points

 

Wii U

Obniżka

30% na:

 • Super Mario World: Super Mario Advance 2 – 70 Platinum Points

40% na:

 •  EarthBound  40 Gold Points

50% na:

 •  Pop’n TwinBee Rainbow Bell Adventures 40 Gold Points

 

Naszą recenzję Chase: Cold Case Investigations – Distant Memories znajdziecie [tutaj].

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

3 komentarze

 1. EKSTS
  EKSTS (69 komentarzy) w dniu:

  Fajnie, fajnie, ale szkoda, że Switcha takie coś ominęło.
  BTW. Cieszy, że,, przywracacie do życia ” stronę. Może kiedyś wróci do stanu, kiedy to wszystkie newsy ze świata Big N można było tutaj znaleźć.

 2. Antari
  Antari (468 komentarzy) w dniu:

  Bo samych newsów ze świata Nintendo jest jak na lekarstwo. Ja tam na stary program Nintendo nie będę narzekał. Rejestrowało się gry i można było odbierać fajne nagrody w postaci ekskluzywnych gadżetów. Pamiętam jak latało się po znajomych z prośbą o kody aby wystarczyło do trofeum z Mario Kart albo portfela Kirby Epic Yarn. Miło wspominam i sprawdzanie nowych gadżetów miało swój klimat. Nowy program to z kolei dla mnie porażka. Te 4 rzucone gry to jakiś żart. Obniżki na gry rzędu 20% na zawyżone ceny gier z eshopu to ma być argument do brania w nim udziału? Takie i większe zniżki można mieć kupując po prostu z drugiej ręki wydania pudełkowe. Jeszcze byłaby w tym jakaś logika gdyby promocja dotyczyła gier ze Switcha a nie na umierającego 3DS’a i dawno pogrzebanego Wii U.

 3. EKSTS
  EKSTS (69 komentarzy) w dniu:

  A czy ktoś tutaj napisał newsa o Metroid Prime 4, o ofercie NS Online, na luty, o Nintendo Indie Highlights? To przykłady z ostatnich 2/3 tygodni. Gdyby zebrać wszystko od czasu spadku częstotliwości publikacji, byłoby z 30 newsów. Kiedyś można było tu znaleźć newsy nawet o Splatfestach, o większych aktualizacjach gier. A teraz?

  Naprawdę cieszę się z Rozkładu Jazdy, z czegoś, co kiedyś było standardem.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!