Prezentacja Indie World Showcase już 17 marca o godzinie 18

3

Napięcie związane z ogłoszeniem kolejnej prezentacji Nintendo Direct jest dla wielu nie do wytrzymania. I dzisiejsze ogłoszenie od Nintendo zapewne go nie rozładuje.

17 marca o godzinie 18 rozpocznie się transmisja Indie World Showcase. Dostaniemy 20 minut informacji na temat gier niezależnych nadchodzących na Switcha. Wydarzenie będziecie mogli obejrzeć tutaj:

Nasze podsumowanie pojawi się niedługo po zakończeniu prezentacji.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

3 komentarze

 1. Goral
  Goral (165 komentarzy) w dniu:

  Czytałem na nintendolife, że pod koniec marca ma być Direct Indie i duży Direct tydzień po nim i chyba tak będzie bo przerwa od ostatniego jest spora ale chyba tego czego można się spodziewać to raczej nie wielkich tytułów Nintendo tylko stron trzecich. Może nie będzie najgorzej. Za niecałę 3 miesiące E3 i ciekawe co na nim..

 2. Martin (73 komentarzy) w dniu:

  Mam nadzieje, ze te plotki sie potwierdza, indies zawsze w cenie, ale juz dosc czasu minelo i przydalaby sie zapowiedz wiekszych tytulow, nawet portow z Wii U, inna sprawa, jak Nintendo podejdzie do tego w kontekscie pandemii @Goral E3 zostalo odwolane, trudno powiedziec czy w okolicach polowy czerwca dostaniemy cokolwiek w zastepstwie np. Wczesniej nagrane prezentacje video

 3. Goral
  Goral (165 komentarzy) w dniu:

  Racja. Z powodu wirusa nie ma E3 i tez ciezko powiedziec czy bedzie to cos jak w ostatnich latach. Jakkolwiek przedstawia gry zycze sobie i innym spelnionych oczekiwan.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!