[Premiera] Project Zero: Maiden of Black Water

3

Podczas gdy w Europie na premierę najnowszego horroru na Wii U poczekamy do ostatniego dnia miesiąca, amerykańscy gracze mogą już zasiadać do najnowszego Fatal Frame (bo tak nazywa się Project Zero za oceanem). Przy okazji największe portale zamieściły już recenzje gry. Jesteście ciekawi jak została oceniona? Zapraszam do lektury.

Dość niepochlebną recenzję, zatytułowaną „Fatal Shame” wystawił grze GameSpot. Autorka chwaliła wykorzystanie funkcji Gamepada i dobrą atmosferę. Nie spodobało jej się natomiast płytkie postacie i fabuła oraz niewygodne, frustrujące sterowanie i „niezdarny gamplay”. Wszystko to przyczyniło się do tego, że gra otrzymała tylko 5/10.

Łagodniej potraktował grę IGN. Recenzent również zwraca uwagę na niewygodne sterowanie, oraz krytykuje brak różnorodności – większość walk wygląda tak samo. Pochwalono natomiast dobrze opowiedzianą historię, jak również atmosferę i wykorzystanie gamepada. Końcowa ocena: 7/10.

Ze średnią ocen 67% na Metacritics (z 34 recenzji) Project Zero: Maiden of Black Water znajduje się poza pierwszą setką najlepszych gier na Wii U i jest najsłabiej ocenionym tytułem z głównej serii Project Zero.

Inne oceny wybranych serwisów internetowych:

Destructoid – 4/10

Game Informer – 5,5/10

GameTrailers 7,4/10

God is a Geek 7/10

NintendoLife 7/10

NintendoWorldReport – 8,5/10

 

Czy mimo dość przeciętnych ocen planujecie zakup tego tytułu?

 

PODZIEL SIĘ
Ink

W konsolach od ponad 20 lat. Miłośnik gier nowatorskich, oryginalnych, przełomowych i "innych" oraz dobrego klimatu i fracusko-belgijskiego komiksu. Grami zajmuje się naukowo, zawodowo i dla przyjemności. Częsty bywalec forum.

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!