Premiera Crysis Remastered przesunięta

1

Planowana na lipiec premiera Crysis Remastered została odwołana. Twórcy zdecydowali się poświęcić grze nieco więcej czasu w reakcji na negatywny odbiór materiałów, które wyciekły do sieci.

Odrestaurowana wersja Crysis została zapowiedziana w kwietniu tego roku. Kultowy FPS miał doczekać się wielu usprawnień graficznych, a sama marka Crysis zaliczyć swój debiut na platformie Nintendo. Choć oficjalnie nigdy nie podano ostatecznej daty premiery gry, przypuszczano, że odbędzie się ona w lipcu tego roku. Jak się jednak okazuje, na remaster Crysis przyjdzie nam zaczekać nieco dłużej.

W opublikowanej na Twitterze notce, programiści odpowiedzialni za produkcję przekazali zniecierpliwionym fanom swoją decyzję o opóźnieniu premiery Crysis Remastered. Jak przyznają sami twórcy, krok ten jest reakcją na chłodne przyjęcie materiałów z gry, które dzień wcześniej wyciekły do sieci. Deweloperzy zapewniają, że zależy im na tym, by tytuł spełniał najwyższe standardy jakości i zaspokoił oczekiwania wielibicieli marki – stąd decyzja o poświęceniu kilku dodatkowych tygodni na doszlifowanie produkcji.

Nowa data premiery Crysis Remastered nie jest na razie znana. Co ciekawe, możliwość składania zamówień przedpremierowych również zaliczyła poślizg… z wyjątkiem wersji na Nintendo Switch, po którą już dziś możecie udać się do eShopu. Wraz z otwarciem pre-orderów, w internetowym sklepiku Nintendo pojawił się pierwszy zwiastun produkcji zawierający fragmenty rozgrywki. Miejcie jednak na uwadze, że finalny produkt będzie się róznił od tego, co pokazano w materiale.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!