Poznajcie protagonistów Harvest Moon: One World

0

Jesienna premiera coraz bliżej, Natsume postanowiło się podzielić kolejnymi informacjami na temat Harvest Moon: One World. Poniżej możecie sprawdzić główną rolę damską i męską, w nadchodzącym symulatorze rolnika.

Młoda kobieta o promiennej i wesołej osobowości. Pragnie podróżować po świecie w poszukiwaniu różnych potraw, o których dowiedziała się w swojej książce.

Otrzymując książkę o uprawach, które zostały utracone przez czas, jest teraz gotowa na podbój świata! Ta energiczna dziewczyna będzie hodować burzę, opiekować się zwierzętami dużymi i małymi, a także nawiązywać nowe przyjaźnie, podróżując między wieloma regionami. Może nawet zakocha się w jednym z pięciu kawalerów, których pozna po drodze…? Tylko czas powie!

Młody mężczyzna z obsesją na punkcie książki o uprawach i zwierzętach, którą dostał jako prezent urodzinowy, gdy był dzieckiem. Tylko raz chciałby zjeść coś innego niż ziemniaki…

Z apetytem nie tylko na odkrywanie świata, ale także na plony, których nigdy wcześniej nie jadł, wyrusza w podróż swojego życia! Po drodze będzie zajmował się uprawą roli, hodowlą zwierząt, rozwiązywaniem problemów lokalnych mieszkańców i spotykał wielu przyjaciół – w tym pięć kwalifikujących się panien, z którymi może się się ożenić i założyć rodzinę.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!