Powstrzymać Dowódcę Chaosu można tylko w rytm muzyki!

0

14 stycznia na Nintendo Switch trafi Rhythym Fighter, rytmiczny beat ’em up z elementami roguelike, w którym wcielimy się w zwierzęta ratujące planetę przed złymi warzywami. Za produkcję odpowiada Echo Games, natomiast wydanie to działka Coconut Island Games. Gra trafiła już na platformę PC, gdzie zebrała solidne recenzje.

Dowódca Chaosu, najbardziej niesławny Beatarain w tym wszechświecie. Wreszcie skupił się na planecie Ziemi i zniszczył spokojne życie zwierząt i warzyw. Używa do tego mrocznej energii, której uderzenie w mgnieniu oka zamienia wszystkie cudowne warzywa w złych sługusów. Sieją spustoszenie na całym świecie. Niezliczeni bohaterowie zwierząt złożyli ofiary. Zły cel Dowódcy Chaosu zostanie osiągnięty w jednej chwili.

W krytycznym momencie na planetę spadł tajemniczy człowiek, pan Disco, który również pochodził z Beatary. Używa jasnej energii uderzenia i ożywia wszystkich wyczerpanych bohaterów. Z całą pomocą tej tajemniczej siły bohaterowie stopniowo opanowali sposób na pokonanie ciemności. Udało im się to, dzięki podążaniu za rytmem! Następnie wyruszają w podróż, aby ocalić planetę. Ale jaki jest prawdziwy cel Pana Disco, tego nikt nie wie.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!