Posiadacze Wii U w końcu zawitają do Chicago.

5

Prawdopodobnie ostatnia duża gra na Wii U od Ubisoftu nareszcie znalazła drogę na stacjonarkę Ninny. Możliwość wcielenia się w postać Aidena Pearcea otrzymacie już 21 listopada. Zrobiono także użytek z gamepada, ale ze wstępnych informacji wynika, że twórcy dość standardowo potraktowali ten element i podczas gry będzie nam towarzyszyła na wyświetlaczu interaktywna mapa. Można także się spodziewać, że hackowanie również będziemy przeprowadzać za pomocą fikuśnego kontrolera Wii U.  Pojawi się także opcja Off-TV Play.

Tytuł pojawił się na wszystkie liczące się platformy stacjonarne 27 maja. Skusi się ktoś z Was na nintendowską wersję gry?

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

5 komentarzy

  1. Szpadel (144 komentarzy) w dniu:

    Gra jest po prostu przehajpowana i napompowana marketingiem. Wyszło z tego jak zawsze, nic szczególnego. W pełnej cenie na Wii U? Nie, po solidnych obniżkach można się zastanowić.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!