Port Wolfenstein II: The New Colossus w rękach Panic Button

2

Studio Panic Button dało poznać się posiadaczom Switcha za sprawą dwóch cieszących się nie najgorszą opinią portów: Dooma oraz Rocket League. Przedstawiciele Machine Games, producenta Wolfenstein II: The New Colossus właśnie ujawnili, iż wkrótce właściciele „pstryka” otrzymają kolejną konwersję od deweloperów z „guzika alarmowego”.

Podczas Fun & Serious Game Festival, Tommy Tordsson Bjork i Andreas Öjerfors – projektanci z Machine Games – potwierdzili, że to własnie Panic Button zajmie się przeniesieniem nowego Wolfensteina.

Öjerfors: Są ekspertami zarówno od Switcha, jak i od silnika id Tech 6, dlatego to własnie z nimi współpracujemy. Konwersja Dooma wyszła im naprawdę ekstra, dlatego też sądzę, że z Wolfensteinem będzie podobnie.

Bjork: Będzie tak samo dobry.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

2 komentarze

  1. Jakusashi
    Jakusashi (164 komentarzy) w dniu:

    Ich porty niestety charakteryzują się (podobno) obniżeniem ustawień graficznych najniżej jak się da dopóki gra nie ruszy, a następnie suwaki dalej w dół by była grywalna. Jest to jakaś metoda, ale przez to np. Rocket wygląda paskudnie (zwłaszcza na split screenie), byle by wyciągnąć 60 fpsów (co w tym tytule jest akurat przydatne)

  2. Doom był mega, wolfa biorę w ciemno. Co do podobno brzydkiej grafiki się nie wypowiem bo mój switch nigdy telewizora nie widział a w trybie przenośnym szczęka opada.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!