Porównanie grafiki Xenoblade, Wii vs New3DS

3

Niektóre osoby bardzo lubią dopatrywać się różnic pomiędzy grafikami. Wśród fanów Nintendo pewnie ich nie brakuje. Nadchodzące Xenoblade Chronicles 3D, jest ekskluzywizmem na New3DS. Jak prezentuje się grafika między Wii, a najnowszą, przenośną konsolą Nintendo? Zobaczcie sami.

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

3 komentarze

 1. Kojin
  Kojin (325 komentarzy) w dniu:

  W wersji na 3DSa widać wyraźnie słabsze tekstury, no i trzeba wziąć poprawkę na niższą rozdzielczość obrazu, ale generalnie jest zaskakująco dobrze. Ja niestety (albo stety) póki co nie zagram. Jeszcze mnie bez reszty nie powaliło żeby trzeci raz kupować tą samą konsolę. Chyba że mi w mojej XLce zawias już całkiem szlag trafi – być może wtedy się „skuszę”.

 2. Kosturr
  Kosturr (10 komentarzy) w dniu:

  ja natomiast od niedawna mam Wii i planuje zakup Xenoblade, ale na Wii. New 3DSa jeżeli kupie to ze względu na exclusive’y, których na razie nie ma.

 3. DarkStar
  DarkStar (2 komentarzy) w dniu:

  Porównanie trochę bez sensu – tak, widać, że wersja na 3DS wygląda nieznacznie gorzej, ale jednocześnie porównujemy do wersji z Wii przeskalowanej do małego ekranu. Na dużym telewizorze LCD na Wii mamy do czynienia pikselowatą kupą – niezależnie od gry. Dlatego wybierając między wersją Wii na dużym telewizorze, a wersją na 3DS na małym ekraniku z włączonym efektem 3D, zdecydowanie brałbym to drugie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!