Pokemon Let’s Go Pikachu i Let’s Go Eevee w sprzedaży od 16 listopada!

3

Krążące po sieci plotki w końcu znalazły swoje potwierdzenie. The Pokemon Company zaprezentowało dziś zwiastun nowej produkcji z kieszonkowymi stworkami zmierzającej na Nintendo Switch. Mowa oczywiście o Pokemon: Let’s Go, o którym spekulowano już od kilku tygodni. Gra trafi do sprzedaży w dwóch wersjach: Pikachu oraz Eevee.

Let’s Go nie będzie typową produkcją RPG z Pokemonami. Jak poinformowało The Pokemon Company, na taką przyjdzie nam zaczekać do drugiej połowy 2019 roku. Let’s Go, które trafi do sprzedaży 16 listopada, wprowadzi do gry nową mechanikę łapania stworków, opartą na tej znanej z mobilnego Pokemon Go. Pokemony będziemy więc łapać poprzez wymachiwanie kontrolerem. A skoro przy kontrolerach jesteśmy, gra umożliwi rozgrywkę dwóm osobom w trybie lokalnym – wystarczy podzielić się Joy-Conami.

W dniu premiery gry do sprzedaży trafi również urządzenie Pokeball Plus, które posłuży zarówno jako kontroler jak i… rzeczywisty Pokeball. Zabieranie zamkniętego w akcesorium Pokemona na przechadzki będzie owocować w przeróżne, niesprecyzowane jak na razie korzyści. Wszystkie stworki z regionu Kanto, które udało się wam złapać w Pokemon Go bez problemu przeniesiecie do Pokemon: Let’s Go.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

3 komentarze

 1. Ri
  Ri (121 komentarzy) w dniu:

  Mam tylko nadzieję że nie odwalą tej samej fuszery co Fire Redzie i nie zablokują form z innych gen aż do pokonania ligi – Zarzucanie nas Zubatami z których nie możemy zrobić Crobatów jest wredne, a myśl że gra z Eeveem w tytule miała by mieć poblokowane Eeveelucje mnie przeraża :/

 2. hater (307 komentarzy) w dniu:

  No to przyjmij do wiadomości, że będzie tylko I gen. Nie podam źródła.

  Ale ta gra to nie jest core’owa edycja, tu nawet walki prawie nie będzie. I moim zdaniem to dobrze, może nowe „normalne” pokemony nie będą już taką casualową sieczką… I nie, grindowanie ukrytych mechanik mnie nie bawi.

 3. Goral
  Goral (142 komentarzy) w dniu:

  Cool! Coś o czym marzyłem gdy tylko pjawił się serial Pokemon na początku 21 wieku u nas w kraju. Fajna i lekka zabawa przy tym te rzuty pokeball’em do tv i z połączeniem z Pokemon Go. Kontroler Pokeball – jak dla mnie super cool! :) Świetny zwiastun.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!