Pokémon Let’s Go Eevee\Pikachu doczekały się dema

1

Do najważniejszego wydarzenia dzisiejszego dnia dla fanów Big N pozostało jeszcze kilka godzin, jednak firma z Kioto nie próżnuje i przygotowała małą niespodziankę. Własnie do cyfrowego sklepiku Ninny trafiła wersja demonstracyjna najnowszej odsłony kieszonkowych stworków. Demo waży 2,2 GB i zawiera w sobie wycinek Viridian Forest, gdzie można stoczyć kilka walk i łapać nowych towarzyszy. Gra losowo wybiera nam naszego startera z dwójki okładkowych Poków.

W przeciwieństwie do wersji demonstracyjnych, które ukazywały się na 3DSie, nie będzie możliwości przeniesienia zawartości dema do pełnej gry, ani nie otrzymamy żadnych bonusów za ukończenie.

#Trailer Let’s Go Eevee i  Let’s Go Pikachu

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

  1. EKSTS
    EKSTS (69 komentarzy) w dniu:

    Fajnie, właśnie zastanawiałem się nad zakupem. Już się pobiera, ale gry i tak nie kupię w najbliższym czasie [kaszel] Yoshi za miesiąc [kaszel] FE niedługo.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!