Pokémon GO: stworki z trzeciej generacji już wkrótce

0

Choć o Pokémon GO jest już znacznie, znacznie ciszej niż rok temu, gra nadal generuje spore zyski dla jej dewelopera, firmy Niantic – na przykład po lutowej aktualizacji dodającej Pokémony z drugiej generacji, gra ponownie znalazła się na topie listy najlepiej zarabiających aplikacji w App Store.

Nie dziwi więc, że Niantic nie zamierza zaprzestać rozwoju Pokémon GO. John Hanke, dyrektor generalny firmy, w wywiadzie udzielonym tajwańskiemu magazynowi Business Weekly zapowiedział, że niebawem możemy spodziewać się trzeciej generacji stworków (której ślady, swoją drogą, znaleziono już w kodzie gry):

Istnieje wiele Pokémonów, które nie znalazły się jeszcze w grze. Myślę, że naszą następną tajną bronią będzie wypuszczenie następnej generacji Pokémonów. Mam nadzieję, że gracze zobaczę je wkrótce.

Co z trybem PVP? Hanke powiedział tylko tyle, że nowy tryb starć jest już w przygotowaniu, ale praca nad nim potrwa wiele miesięcy. Gracze powinni się go spodziewać dopiero w 2018 roku. Niantic szuka także sposobu na zapewnienie lepszej komunikcji pomiędzy graczami.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!