Pokémon Direct 9 stycznia

3

Z pewnością nie takiego pokazu wszyscy się spodziewali na początku roku. 9 stycznia o godzinie 15:30 naszego czasu zostanie wyemitowany dwudziestominutowy Pokémon Direct. Czego można oczekiwać od czwartkowej prezentacji? Z pewnością informacji na temat Pokémon Home i Sleep. Całkiem możliwe, że zostanie zaprezentowane także jakieś DLC dla Pokémon SnS.

# Pokémon Direct

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

3 komentarze

 1. Martin (97 komentarzy) w dniu:

  Nintendo standardowo zaskoczylo i w pierwszej kolejnosci dostajemy Pokemon Direct, a nie, tak jak wielu przypuszczalo, normalnego Directa. Nie spidziewam sie tu niczego bardzo ciekawego, dlc do Pokemon Sword i Shield nie jest wykluczone, ale moze pogorszyc i tak juz slaby wizerunek Game Freak, wiekszosc uwaza najnowsze Poki za produkt niedopracowany i wykastrowany, wiec np. Platne dlc za dodatkowe Poki byloby slabym ruchem, ale mozliwym, bo wiadomo, ze sie i tak sprzeda.

 2. miltek
  miltek (41 komentarzy) w dniu:

  Będzie pokemon home i tyle.
  Nie oczekuje zapowiedzi nowych poków bo na nie troszeczkę za wcześnie.
  Gamefreak zapowiadał że usługa startuje na początku 2020, ale żeby od razu robić direct :/
  Po ostatnich „dziełach sztuki” gamefreaka chyba każdy woli normalnego directa od tego… czegoś

 3. Goral
  Goral (165 komentarzy) w dniu:

  Aż tak źle bym się nie nastawiał. Nowa usługa może po prostu wymaga jakiegoś wstępnego przedstawienia i taki Direct jest czymś w sam raz by prezentować światu ją w ten sposób a poza tym nowe Pokemon’y i tak są czymś więcej niż każde poprzednie tak więc te wszystkie puste lokacje i niewykorzystane potencjały na które każdy narzeka od fanów po oceny krytyków i magazyny zostaną jeszcze „uzupełnione”. Może Game Freak ma niespodzankę i jakąś tam wizję co do nowej odsłony albo po prostu zauważył ogólne niezadowolenie z Sword & Shield. Tak czy inaczej nigdy nie oczekiwałem wielkich zmian co do ogólnego podejścia by gra z generacji na kolejną miała jakoś się rozwijać czy być nie wiadomo jak nowatorską od poprzedniej. Za to chyba lubię tę serię, jest, przyznacie – dość osobliwa i jedyna w swoim rodzaju. Jako jedna z bardziej znanych na świecie i świetnie się zawsze sprzedającej oczekiwanie jest spore i ciężko powiedzieć gdzie leży granica i jak prowadzić serię ale mi się podoba, że zmieniają się tak niewiele..

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!