Podsumowanie tygodnia (19 – 25 kwietnia)

0

Tydzień bez większych wydarzeń. Mimo to zapowiedziano kilka gierek, w tym nowy port detektywistycznego hitu od Capcomu. Dużo się dzieje po drugiej stronie i coraz więcej informacji dociera do nas o nowych współpracach. Wydawcy i deweloperzy zbroją się na E3. Święto graczy już za niespełna 7 tygodni!


Zapowiedzi nowych gier

Empire of Angels IV

Oferując świeże spojrzenie na historię Asgardu, Empire of Angels IV przedstawia jego historię, postacie i mechaniki pozwalające cieszyć się tą zupełnie nową przygodą. Rozgrywka jest elastyczna i dostępna dla nowicjuszy, ale cele cząstkowe i wszechstronny system rankingowy, dodają warstwy wyzwań, które bez wątpienia docenią weterani strategii. Głębokie intrygi polityczne o tematyce fantasy i zbliżające się widmo wojny są równoważone przez beztroskie interakcje między postaciami, humorystyczne podejście do życia, kuszące projekty i umiejętność rozbicia zbroi twoich przeciwniczek!

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Taktyczny RPG
Deweloper: Softstar Entertainment
Wydawca: Eastasiasoft

Grotto

Grotto to mistyczne, narracyjne doświadczenie. Jesteś Wróżbitą. Tym, który potrafi rozmawiać z gwiazdami i ujawniać ich przesłania. W czasie zamieszania plemię doliny zwraca się do twoich zdolności wróżenia i oczekują od ciebie wskazówek. Ich losy będą się zmieniać w zależności od twoich wróżb. Przemyśl każdą konstelację lub pozwól gwiazdom swobodnie wejść do twojego umysłu. Jesteś Wróżbitą, a Twój sposób odczytywania przyszłości zależy tylko od Ciebie.

Data Premiery: Q3/Q4 2021
Gatunek: Narracyjna Gra Fantasy
Deweloper: Brainwash Gang
Wydawca: Digerati

Oddventure

Oddventure to gra JRPG opowiadająca o nieszczęściach Charliego – nihilistycznej i zbuntowanej nastolatki z problemami złości i niezręcznością społeczną. Charlie szuka swojego kłopotliwego brata Bonzo i ostatecznie szuka drogi do domu. Akcja rozgrywa się w Królestwie Luksji, krainie rodem z oryginalnych baśni braci Grimm z mrocznym, nietzscheańskim akcentem.

Data Premiery: Q3 2022
Gatunek: JRPG
Deweloper: Infamous Rabbit
Wydawca: Pineapple Works

Tandem: A Tale of Shadows

W Tandem: A Tale of Shadows fani platformówek z puzzlami oraz przygodowych gier akcji będą mogli zerwać kurtynę otaczającą pięć pięknych światów inspirowanych epoką wiktoriańską. Gracze będą przełączać się, między widokiem z góry sterując Emmy i widokiem poziomym kierując Fentonem. Używaj latarni tej pierwszej, aby rzucać cienie, które pluszowy miś będzie mógł przekroczyć. Inteligentne przeszkody i sprytna mechanika rozgrywki zmuszą graczy do ciągłego skupienia.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Logiczna Platformówka
Deweloper: Monochrome
Wydawca: Hatinh Interactive

Test Drive Unlimited Solar Crown

To Twoje pierwsze spojrzenie na nowe uniwersum Test Drive Unlimited! Twoim celem jest Solar Crown – połóż żetony na stole i wejdź za wszystko w swoim stylu. Nie pozostawiaj nic przypadkowi i rozstrzygaj swoje spory na ulicach! Zupełnie nowy Test Drive Unlimited zachowuje DNA z pierwszych gier i dostosowuje je do czasów współczesnych. Masz swobodę rozwoju, powraca też klasyczna koncepcja otwartych mistrzostw. Ścigaj się, rejsuj i spędzaj czas ze znajomymi do zachodu słońca, a nawet po!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Wyścigi
Deweloper: KT Racing
Wydawca: Nacon

The Great Ace Attorney Chronicles

Kolekcja pozwoli nam poznać przodka Pheonixa Wrighta – Ryunosuke Naruhodo, a będzie to pierwsze spotkanie z oboma grami dla graczy na Zachodzie, ponieważ gra nigdy nie opuściła granic Japonii. Akcja będzie się działa w Wiktoriańskim Londynie, więc nie zabraknie także Herlock Sholmesa. Gry wprowadzą dwie nowe mechaniki: Dance of Deduction i Summation Examination, które przełożą się na sukces na miejscu zbrodni i sali sądowej.

Data Premiery: 27 lipca 2021
Gatunek: Przygodówka Detektywistyczna
Deweloper: Capcom
Wydawca: Capcom

Wicce

Dawno, dawno temu „Wicce” mieszkała w lesie z córką. Pewnego dnia zabrała swoją młodą dziewczynę na posyłki i wróciła dopiero w nocy. Wicce udała się do najgłębszej i ciemnej części wioski, aby znaleźć swoją córkę. Zastała tam epidemię, która spowodowała upadek ludzi i pojawienie się „Śmierci”. Wicce została wyleczona, ale papież uznał ją za czarownicę i rozpoczął polowanie na nią.

Data Premiery: maj 2021
Gatunek: Scrollowana Platformówka
Deweloper: Alpheratz
Wydawca: CFK


Potwierdzone daty premiery

  • Nongunz: Doppelganger Edition – Nihilistyczna platformówka akcji zadebiutuje 6 maja.
  • Wing of Darkness – Production Exabilities ogłosiło, że gra jest w złocie i jest gotowa do premiery 3 czerwca.
  • In Sound Mind – 3 sierpnia postraszymy się w tym pierwszoosobowym horrorze.
  • Retro Machina – 12 maja dniem retro-futurystycznej przygodówki akcji pełnej łamigłówek.
  • Ys IX: Monstrum Nox – Oczekiwanie na kolejną część świetnego RPG-a akcji dobiegnie końca 9 lipca.
  • Just Die Already – 20 maja zrobimy rozróbę wśród staruchów.

Nowe informacje i aktualizacje


Doniesienia z Japonii


Plotki

  • Współpraca Nintendo i Microsoftu – Wystąpienie Microsoftu podczas Game Stacku po raz kolejny dolało paliwa do ognia dla plotek o nadchodzącej współpracy dwóch gigantów elektronicznej rozrywki.
PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!