Podsumowanie tygodnia (26 kwietnia – 2 maja)

0

Żegnamy kwiecień i witamy maj! Co prawda, ubiegły tydzień nie powalił nas na kolana, ale powoli możemy zacząć odczuwać, że zbliża się masa nowych zapowiedzi!


Zapowiedzi nowych gier

Arcaea

Poznaj nowy wymiar gry rytmicznej w zapomnianym świecie pełnym wspomnień. Dotknij, przytrzymaj, przesuń – i po raz pierwszy w historii użyj kontrolerów Joy-Con do szybowania po świecie Arcaea. Poczuj rytm w ogromnej kolekcji piosenek, teraz w pełni dostępnych na Nintendo Switch i śledź historię zagubionych w jej świecie dziewczyn. Każdy budzi się bez wspomnień w jałowym, bladym świecie zrujnowanych budynków i suchych oceanów. Tylko dryfujące, przypominające odłamki szkła wspomnienia dają jakikolwiek sens życia na tym świecie… ale dokąd one je zaprowadzą?

Data Premiery: 18 maja 2021
Gatunek: Gra Rytmiczna
Deweloper: Lowiro
Wydawca: Lowiro

Babol the Walking Box

Rozpocznij swoją przygodę z nowymi przyjaciółmi! Babol the Walking Box to gra o pudełku, które może chodzić, nie, tylko żartuję hahaha, UwU Odkryj niesamowity świat boxu, od dzikiej przyrody, pustyni, po super mroźne, zaśnieżone góry!

Data Premiery: 2021
Gatunek: Platformówka 3D
Deweloper: Gamecom Team
Wydawca: Gamecom Team

Corpse Factory

CORPSE FACTORY to powieść wizualna napędzana czystym napięciem. To po części horror, a po części thriller psychologiczny. Historia jest opowiadana w sposób linearny, a po drodze trzeba dokonać kilku kluczowych wyborów, które wpłyną na zakończenie gry.

Data Premiery: Styczeń 2022
Gatunek: Opowieść Wizualna (Psychologiczny Horror)
Deweloper: River Crow Studio
Wydawca: River Crow Studio

Gearshifters

Zręcznościowa strzelanka typu rogue-lite. Steruj, dryfuj, obracaj, rozbijaj i strzelaj do fal pojazdów wroga. Idź na wojnę z bossami — ekstremalnymi maszynami. Zbuduj i dostosuj swój taktyczny zestaw modyfikacji samochodów, obrony i uzbrojenia dla każdej zdradzieckiej misji transportowej.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Shoot ’em up Roguelite
Deweloper: Red Phantom Games
Wydawca: Numskull Games

Nightmare Busters: Rebirth

Przepełniony szaloną akcją Nightmare Busters: Rebirth to dwuwymiarowa gra akcji z gatunku run n ‚gun, nawiązująca do najlepszej tradycji gier zręcznościowych. Historia opowiada o Flynnie i Floydzie, dwóch braciach krasnoludkach polujących na koszmary, w sześciu zróżnicowanych i kolorowych środowiskach. Dołącz do ich podróży, aby pokrzyżować plany diabolicznego Tyrana!

Data Premiery: TBA
Gatunek: 2D Run n’ gun
Deweloper: Aurora Game Studio
Wydawca: Pix’n Love Games

Out of Line

Wyjątkowa gra przygodowa wypełniona pięknymi łamigłówkami, wszystkie ręcznie rysowane w unikalnym stylu 2D. Out of Line śledzi przygody Sana w poszukiwaniu ucieczki z fabryki, która była niegdyś jego domem. Zanurz się w historii osadzonej w tajemniczym świecie, który ujawnia się w wielu rozdziałach.

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Logiczna Platformówka
Deweloper: Nerd Monkeys
Wydawca: Hatinh Interactive

Project HOUSEHOLD

Jako „Occultic X Urban X Fantasy”, Project HOUSEHOLD rozgrywa się we współczesnym Seulu,a historia będzie się obracać wokół grupy psychików, której głównym tematem jest rodzina. Studio LARGO opierając się na doświadczeniu i spostrzeżeniach zebranych podczas tworzenia gier przygodowych, pozwoli w Project HOUSEHOLD skupić się na kontrolowanym przez gracza systemie walki, najlepiej wykorzystującym środowisko programistyczne platform konsolowych.

Data Premiery: TBA
Gatunek: Przygodówka Akcji
Deweloper: LARGO
Wydawca: LINE Games

Treasures of the Aegean

Co się stało z cywilizacją minojską? Dołącz do mistrzyni parkour Marie Taylor i poszukiwacza skarbów Jamesa Andrew w historycznym thrillerze akcji, w którym odkrywają sekrety zapomnianego królestwa, które zostało tragicznie uwięzione w nieskończonej pętli czasu.

Data Premiery: Q4 2021
Gatunek: Historyczny Thriller Akcji
Deweloper: Undercoders
Wydawca: Numskull Games


Potwierdzone daty premiery


Nowe informacje i aktualizacje


Doniesienia z japońskiego rynku


Plotki

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!