[Aktualizacja #3] Plotki, ploteczki – Direct w lipcu oraz plany Nintendo na resztę roku

10

Aktualizacja #3

Kolejne konto Nintendo zostało odnalezione na twitterze. Tym razem dotyczy ono gry z serii F-Zero. Tak samo jak konto Mario zostało stworzone w marcu i używa tego samego emaila do zresetowania hasła.

Aktualizacja #2

Znany w wcześniejszych przecieków użytkownik Twittera @HotGirlVideos69 dolewa oliwy do ognia w kwestii spekulacji na temat poniedziałkowego Directu.

Fani odkryli konto na Twitterze, które prawdopodobnie zostało założone przez Nintendo, w celu promocji gier wchodzących w 35 lecie serii Mario. Póki co nie ma na nim żadnych treści (sprawdźcie [tutaj]), ale wiarygodności dodaje temu fakt, że przy próbie zmianie hasła dla tego konta, wyświetla się częściowo email, z którego możemy wywnioskować użycie domeny nintendo.co.jp

Ostatnią nową plotką jest garstka informacji od Zippo (w styczniu zapowiedział wydanie Paper Mario). Odnosi się on do tego, czego możemy oczekiwać po nadchodzącej kolekcji gier Mario. Stwierdza on, że Super Mario 64 niezostanie zbytnio ulepszony, a na nowości możemy liczyć jedynie przy 3D World.

Aktualizacja #1

Na forum resetery KeliosFR ponownie odniósł się do swojej wcześniejszej wiadomości, tym razem wspominając o dacie 20 lipca.
Napisał tam: „pozwoliłbym ludziom pocieszyć się papierowym marianem do końca tygodnia i w poniedziałek boom”.
Później dodał: „To co wiem na ten moment, to to, że zaprezentują sporo tytułów, więc to powinien być General Direct, a nie mini. Myślę, że ogłoszą to w piątek”

Nintendo Direct w lipcu

Na Twitterze Jeff Grubb stworzył listę wydarzeń, jaka czeka nas w nadchodzących miesiącach. Niespodziewanie odpowiedział na nią Kelios, który stwierdził, że w lipcu odbędzie się nowy Direct. Oczywiście nie znaczy to, że tak będzie, ale Kelios jest osobą, która jako pierwsza doniosła o marcowym mini-direct’cie, więc jest jakieś ziarenko nadziei.

 

Plany Nintendo na resztę roku

Według „insidera” markomaro, który czasami ma rację (zapowiedział Mystery Dungeon DX), a czasami nie (WarioWare), oto co Nintendo ma dla nas na drugą połowę tego roku:

 • Nintendo wkrótce ogłosi swoje plany na Q3 i Q4 (Direct)
 • Intelligent Systems poza Paper Mario, pracuje nad dwoma grami do wydania w 2021 roku
 • No More Heroes 3 zadebiutuje na początku roku 2021, a dwie poprzednie części również trafią na pstryka
 • Metroid będzie dobrym sposobem na rozpoczęcie 2021 roku
 • New PokéMon Snap zadebiutuje 20 listopada 2020 (wewnętrzna data)
 • Jako iż pierwotne plany dotyczące Pikmina 3 się pomieszały, wszystko ma zostać zapowiedziane w jednym momencie (nadchodzi wiele niespodzianek dotyczących tej serii)
 • Prawdopodobnie nie dostaniemy żadnej gry od Nintendo w sierpniu (chyba że 28)
 • Nintendo zacznie być agresywne 11 września
 • Wielkie hity Mario mają się pojawić we wrześniu i listopadzie
 • Gry na 2021 rok, które miały zostać zapowiedziane na E3, dostaną drugą szansę we wrześniu
 • O nowej Zeldzie dowiemy się więcej przed końcem lata
 • Bravely Default II zadebiutuje pod koniec września

Ciekawi was coś z tych doniesień? Czy tego oczekujecie od Nintendo?

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

10 komentarzy

 1. Martin (100 komentarzy) w dniu:

  Co do Keliosa, wg niego jakas prezentacja ze strony Nintendo odbedzie sie w najblizszych 2 tygodniach, co do markomaro, to kompletnie niewiarygodny insider, mylil sie mnostwo razy, wiec szkoda na niego czasu, w lipcu i tak dostaniemy cos nowego od Nintendo, z tej prostej orzyczyny, ze kalendarz premier koncz sie na premierze Paper Mario

 2. Antari
  Antari (519 komentarzy) w dniu:

  @Martin: I co z tego, ze się kończy? Przecież nie muszą wydawać nowych gier, konsola sprzedaje się świetnie, a fani są zachwyceni z ogrywania po raz dziesiąty tych samych gier plus Mario Kart.

 3. Martin (100 komentarzy) w dniu:

  @ Antari Watpie, ze Nintendo skonczy wydawac nowe gry na Paper Mario, a jesli tak, to mam nadzieje, ze bedzie to godne pozegnanie haha :)

 4. mrvalgard (38 komentarzy) w dniu:

  najnowsze ploteczki podają 17 ogłoszenie Directa na 20 ;) (oby nie był to Mario direct zapowiedziany na premierę Paper Mario)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!