[Update]Watch_Dogs nie pojawi się na Wii U?

1

Aktualizacja#1:

Całe to zamieszanie okazało się błędem w systemie. Więc użytkownicy Wii U mogą być spokojni o swoją wersję Watch_Dogs.

 

Jeden z użytkowników strony wiitalia.it, otrzymał telefon od pracownika z lokalnego sklepu GameStop we Włoszech, że jego pre-order na Watch_Dogs w wersji Wii U został anulowany. Na pytanie dlaczego została podjęta taka decyzja, otrzymał odpowiedź, że Ubisoft porzucił tę wersję gry. Po paru dniach ponownie spróbował złożyć zamówienie przedpremierowe w innym sklepie z tej sieci, ale jego wysiłki okazały się bezskuteczne. Tytuł nie widniał w bazie danych sklepu jako dostępny.

Również serwis Wiiitalia skontaktował się z GameStop’em i jedyny wniosek jaki z tego wyciągnęli to to, że Watch_Dogs nie pojawi się na Wii U.

Sam Ubisoft w tej sprawie aktualnie nie ma nic do powiedzenia, ale pewnie to jest kwestia czasu, aż potwierdzą powyższe plotki. Niestety słaba sprzedaż Wii U powoduje, że developerom third-party nie opłaca się wydawać swoich tytułów na maszynce od Ninny. Ale bądźmy dobrej myśli, może w przyszłości Wii U wystrzeli ze sprzedażą przez kilerskie exclusivy i takie sytuacje nie będą miały miejsca. Przecież podobnie zaczynał 3DS, a teraz mamy taki wysyp tytułów, że głowa mała. ;)

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!