W sprzedaży pojawią się płatki śniadaniowe z Mario, które posłużą jako amiibo

3

[Aktualizacja #2]

Kellogg potwierdza – płatki faktycznie istnieją i pojawią się w sprzedaży tylko w USA (przynajmniej na razie):


[Aktualizacja]

Nintendo Everything donosi, że płatki pojawiły się w bazie danych serwisu BrickSeek, zbierającego informacje o produktach znajdujących się w sprzedaży w amerykańskich sklepach. Produkt ma się pojawić niebawem w sieci sklepów Target. Wygląda więc na to, że płatki z Mario to nie fake i niedługo faktycznie będzie można je kupić.


Płatki śniadaniowe z Mario? Dawno czegoś takiego nie widzieliśmy, nie mówiąc o Polsce, w której takich osobliwości nie było w ogóle. Wygląda jednak na to, że wkrótce się to zmieni i, poza wszamaniem płatków na śniadanie, będzie można z nimi zrobić coś jeszcze.

Serwis Cerealously podaje, że firma Kellogg dostarczy na półki amerykańskich supermarketów „Super Mario Cereal”, płatki owsiane w kształcie gwiazdek oraz charakterystycznych przedmiotów z gier o wąsatym hydrauliku – bloków „?”, 1-Upów i grzybków.

Dodatkowo któraś z części zestawu (podejrzewam, że nie będą to same płatki, choć koncept jadalnego amiibo działa na moje zmysły) będzie służyć jako amiibo, które zadziała z Super Mario Odyssey.

Poniżej potencjalne opakowanie płatków:

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!