[Plotka] Nowe Beyond Good & Evil NX-owym exclusivem, gra nie będzie sequelem

2

W ubiegłym tygodniu Ubisoft ofjclanie potwierdził, że powstaje druga gra w uniwersum Beyond Good & Evil i pracuje nad nią twórca jedynki, Michel Ancel. Teraz w sieci ponownie pojawiają się plotki, które już kiedyś słyszeliśmy – „dwójka” ma być tytułem ekskluzywnym na NX-a.

Co ciekawe, zarówno wtedy, jak i dziś wieści te rozgłasza ta sama osoba, Laura Dale. Na swojej stronie Let’s Play Video Games zamieściła ona wpis, w którym możemy przeczytać kilka interesujących informacji na temat fabularnego powiązania obu BG&E, daty premiery oraz nintendowej ekskluzywności:

Według naszym źródeł, obecnie planowanym kierunkiem dla gry jest częściowe ponowne opowiedzenie historii Jade z Beyond Good & Evil, dokładniejsze nakreślenie przeszłości Pey’ja, a potem zaprezentowanie wydarzeń mających miejsce po zakończeniu oryginału. Intencją tego zabiegu jest chęć uniknięcia poczucia zagubienia u nowych graczy i możliwość poznania Jade i Pey’ja. Tytuł gry nie będzie raczej zawierał liczby „2”, a podtytuł. Gra domknie historię z jedynki, więc fabuła powinna zainteresować też fanów oryginału zastanawiających się, co stało się po jego zakończeniu.

Choć wielu fanów serii może być zawiedzionych takim obrotem spraw, idea modernizacji oryginalnej historii i podkreślenie świata przy jednoczesnym kontynuowaniu historii poza zakończenie jedynki, daje serii nadzieję na lepszą przyszłość, niż się wcześniej wydawało.

Dale podaje także, że Ubisoft celuje w lato 2018 roku, jeśli chodzi o premierę gry oraz że będzie ona NX-owym exclusivem, a ujawnieniu konsoli towarzyszyć będzie właśnie trailer nowego BG&E.

Ale pamiętajcie, to nadal plotki, nie potwierdzone informacje, nieważne, że źródło jest dość solidne.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!