[Plotka] Nintendo Direct z oficjalnym przedstawieniem NX-a we wrześniu?

4

Tom Phillips, redaktor strony Eurogamer (skąd mieliśmy już inne ciekawe plotki na temat NX-a, chociażby taką, że będzie to konsola z odłączanymi i wymienialnymi przyciskami) 0statnio odpowiadał na pytania fanów Dużego N na Twitterze. Jednym z głównych tematów poruszanych podczas tej sesji pytań były nadzieje i plotki na datę przedstawienia graczom najnowszej konsoli Nintendo. Tom już wcześniej sugerował, że konsola prawdopodobnie zostanie nam pokazana we wrześniu, i wnioskując z jego tweetów, jest tego bardzo pewny. Mimo tego, że Nintendo siedzi bardzo cicho co do jakichkolwiek informacji na temat NX-a, Phillips uważa, że w kolejnym miesiącu ulegnie to zmianie. W dodatku przepowiada, że NX zostanie przedstawiony w tym samym czasie w formie Nintendo Directa dla fanów i specjalnego wydarzenia dla prasy. Czy cokolwiek z tego, co mówi okaże się prawdą? Czy to tylko kolejna ploteczka? Zobaczymy we wrześniu. Ja jednak trzymam kciuki, że to prawda!

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

4 komentarze

  1. nedoza
    nedoza (29 komentarzy) w dniu:

    Jeżeli to będzie handheld, to oby ekran miał jakąś sensowną rozdzielczość. Bo naprawdę w niektórych przypadkach nie można już patrzeć na gry z 3DS. Nigdy nie kieruję się grafiką w grach, chyba że po dłuższej sesji bolą oczy.

  2. hater (316 komentarzy) w dniu:

    Informacja na którą czekam długo, a po której zostanie podjęta decyzja o kupnie którejś konsoli stacjonarnej;)
    Btw, chyba jest błąd: ” Phillips uważa, że w kolejnym miejscu(! miesiącu?) ulegnie to zmianie. „

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!