[Plotka] LetsPlayVideoGames: Dark Souls 3 pojawi się na Switchu

7

Na grafice ujawniającej oficjalnych partnerów Switcha zaprezentowanej w dniu przedstawieniu sprzętu znajdowało się kilka studiów, które do tej pory nie były zaangażowane w produkcję gier na konsole Nintendo. Jednym z nich jest From Software, odpowiedzialne za, nie bójmy się tego powiedzieć, jeden z największych fenomenów w branży w ostatnich latach – serię Dark Souls.

Portal LetsPlayVideoGames podaje, że From Software udało się już wykonać port trzeciego Dark Souls na nową konsolkę Nintendo i prezentuje się on zadowalająco. Proces deweloperski tej wersji gry trwa już kilka miesięcy, a w pracach uczestniczy mała grupka pracowników studia. Tytuł ma trafić na Switcha, ze wszystkimi DLC, w tym samym dniu, co analogiczne wersje na PC, PS4 i Xboxa One.

Dodatkowo sondowane jest przeniesienie na nadchodzącą konsolę Ninny pozostałych dwóch części serii, jednak na razie sprawa jest przedmiotem dyskusji.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

7 komentarzy

  1. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

    Ja już od Demons Soulsa próbuję się zaznajomić z serią Souls. Było już pięć takich gier (Demons Souls, Dark Souls 1,2,3 a także Bloodborne) i zawsze jakoś mnie to omija. Teraz pewnie będzie podobnie.

  2. hater (316 komentarzy) w dniu:

    @geralt dla mnie ta wypowiedź to była raczej szydera z publiki nintendo, którzy nie lubiom strasznych gier, oni grajom se w tenisa albo gokarty

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!