[Plotka] Istnieją poszlaki wskazujące na istnienie switchowej wersji Fire Emblem Fates

11

fates

Jutro o godzinie 23 polskiego czasu wyświetlony zostanie Direct poświęcony serii Fire Emblem. Pewnym jest, że ujawnione zostaną w nim informacje na temat Fire Emblem Warriors, które można najkrócej opisać jako „Hyrule Warriors z postaciami z serii Fire Emblem”, ale to nie wszystko.

W materiale znajdą się także wieści na temat nowego IP, a szperacze z forum NeoGAF w kodzie strony internetowej Nintendo znaleźli linijki kodu wskazujące na istnienie portu Fire Emblem Fates na Nintendo Switch.

kod

Czy to tylko pomyłka, czy coś jest na rzeczy – najpewniej dowiemy się tego za nieco ponad dobę. Trzy kampanie Fates ze wszystkimi DLC w cenie niższej niż swego czasu wersja kolekcjonerska na 3DS-a – ciekawa opcja dla tych, którzy do tej pory w ostatnią część serii nie grali.

PODZIEL SIĘ
Elan

11 komentarzy

 1. Ri
  Ri (123 komentarzy) w dniu:

  Dammit! Znowu 3 kampanie jedna głupsza od drugiej :/ Gameplay Fates’ów to majstersztyk (Niech tylko wywalą Warp i znerfią Sword Mastera), jednak sama historia jest momentami tak boleśnie zła że w mojej głowie powstała blokada uniemożliwiająca mi przejście ponownie którejkolwiek z kampanii, a szkoda, bo mam masę fajnych pomysłów od NPC run, przez ponowny Maid run, po chociażby MU Troubadour/ShrineMaiden run – Historia krzywdzi gameplay w tym wypadku i to boli :/
  Jedyny plus to to że może chodzi o coś innego, albo jak MUSZĄ znowu Fates gdzieś wpychać to zrobią to jako nową rzecz (Wypadło mi dobre słowo), nowe spojrzenie i reimaginację tytułu gdzie główny bohater dostaje osobowość, nie ma kieszonkowych wymiarów do chowania dzieci, konflikt jest ciekawszy, Garon zamiast bycia złym bo jest złym dostanie jakąś motywację i stanie się na swój sposób dobrą postacią która robi to co robi z konkretnego powodu, a twoja święta matka i jej kochanek przestaną być idealni bo będziemy mogli zobaczyć bród na ich rękach, a kobieta z krwią hydry okaże się rzucać nowe światło na całą sprawę.
  Ale bądźmy szczerzy – Prędzej doczekamy się Fire Emblem: Warm Birthright gdzie cały challenge zostanie wycięty, a my otrzymamy możliwość posiadania prawnuków i oglądania jak Corrin płacze w HD :p

 2. Ino1Mario
  Ino1Mario (25 komentarzy) w dniu:

  Gdy zobaczyłem pierwszy raz spot Fire Emblem na Switcha to liczyłem na nową pełnoprawną część Fire Emblem a okazało się że to slasher :( Teraz plotka o porcie Fates na Switcha. Jeżeli byłaby to nieocenzurowana wersja z możliwością odpalenia np. japońskiego dubbingu i nowymi DLC to byłaby to ciekawa pozycja.

 3. panczok (87 komentarzy) w dniu:

  To juz jest najzwyklejsze kopanie lezacego :-D czy Nintendo wiedzialo o wydaniu nowej konsoli w 2017 roku??? Bo na pewno nie wiedzialo ze na nowa konsole sa potrzebne nowe gry. Takiego nie przygotowania to nie odpierdzielili nawet przy WiiU…

 4. Sent (238 komentarzy) w dniu:

  ok, już, weźcie stoperan, ktoś już to w paru miejscach naprostował, że to tylko bug strony i wiele gier ma to „for nintendo switch” w kodzie, choć gra na switcha na pewno nie zmierza :P

 5. Sent (238 komentarzy) w dniu:

  @kojin
  i nie byłoby w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że już pół roku temu je zapowiedzieli :P

 6. Antari
  Antari (464 komentarzy) w dniu:

  Wątpię, że to wyjdzie na Switchu. Raczej bawią się w podkradanie gier z WiiU aniżeli 3DS’a. Przynajmniej jak na razie.

 7. Ino1Mario
  Ino1Mario (25 komentarzy) w dniu:

  Lepiej być nie mogło :) na 3DSa pojawi się Fire Emblem Echoes , premiera 19 maja tego roku. Standardowy Gameplay + nowy tryb eksploracji, zapowiada się świetnie. Na deser jesienią ukaże się slasher Fire Emblem Warriors na 3DS i Switch.

  W przyszłym roku wyjdzie Fire Emblem na Switcha, które da mi powód do zakupu Switcha w przyszłym roku :)

  Fire Emblem Heroes do mnie nie przemówił, granie na smartfonach to już dla mnie inny świat ale może kiedyś … zagram.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!