Piofiore: Fated Memories zadebiutuje 8 października

0

Zapowiedziane podczas cyfrowej konferencji New Game+ ExpoPiofiore: Fated Memories, zadebiutuje 8 października, ogłosił wydawca gry Aksys Games. Gra została wyceniona na $49.99, a w fizycznym wydaniu znajdzie się również sześć ekskluzywnych kart, przedstawiających głównych bohaterów historii.

Liliana Adornato urodziła się i wychowała w kościele w centrum włoskiego miasta Burlone. Trzy organizacje przestępcze kontrolują różne części miasta, a Lili odkrywa, że jest ona dosłownie w centrum ich wojen o wpływy. Jej spotkania z przywódcami rodzin Falzone, Visconti i Lao-Shu prowadzą do niebezpiecznych sytuacji. Kiedy Lili zostaje wciągnięta w mroczny świat przestępczości, zdaje sobie sprawę, że nie ma powrotu.


Kluczowe elementy gry:

  • Poznaj wspaniałą muzykę i dzieła sztuki przedstawiające przesiąknięty słońcem (i wypełniony grzechem) świat wczesnych lat XX wieku we Włoszech.
  • Poruszaj się po organizacjach pełnych intryg i zdrady, gdy trzy rodziny mafijne walczą o honor i kontrolę.
  • Odblokuj dodatkowe opcje fabularne, nowe perspektywy i głębsze, bardziej śmiercionośne sekrety, przechodząc grę wielokrotnie.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!