Piloci orbitalnych myśliwców poszukiwani na styczniową misję w Redout: Space Assault

0

22 stycznia wcielimy się w Leona Barreta asa wśród pilotów myśliwców Sił Bezpieczeństwa Posejdona. W Redout: Space Assault zanurzymy się w najszybszej, najbardziej epickiej i ekscytującej arkadowej bitwie kosmicznej, jakiej można doświadczyć. Naszymi zadaniami będzie utrzymanie porządku poprzez tępienie rebeliantów i kosmicznych piratów, ułatwianie badań naszym naukowcom przy jednoczesnym zapewnieniu im bezpieczeństwa i ochrona całego personelu przed licznymi zagrożeniami zewnętrznymi. Wykonując misje, odblokujemy karty i żetony, co pozwoli nam ulepszyć kadłub, tarcze, broń energetyczną i pociski naszego myśliwca, aż będziemy w stanie zmierzyć się z ogromnymi statkami kapitałowymi i samodzielnie zmienić bieg wojny.

Kluczowe elementy:

  • Tryb kariery – naucz się wszystkich umiejętności, których potrzebujesz, aby przetrwać i triumfować we wszechświecie Redout.
  • Wiele kwitnących światów – egzotyczne lokacje, imponujące wydarzenia i epickie bitwy poza wszelkimi granicami.
  • Głęboka rozgrywka – zamanifestuj swoją taktyczną przewagę, wystawiając na próbę swoją zręczność, szybkie myślenie i zdolność adaptacji.
  • Większe, potężniejsze bronie – od dział plazmowych po promienie uderzeniowe, działa kolejkowe, pociski rozproszone, pociski powietrze-powietrze – masz do dyspozycji szeroki wachlarz broni. Wybierz, ulepsz, a nawet zainstaluj wiele ich instancji na swoim statku.
  • Pimp my Ride – ulepsz swój statek kosmiczny! Upuszczaj i wymieniaj karty, aby ulepszyć poszczególne aspekty swojego statku i lepiej dopasować je do swojego stylu.
  • Muzyka dla twoich uszu – całkowicie dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która będzie coraz bardziej chora, tym trudniejsze będzie to doświadczenie!
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!