[Aktualizacja]Pierwszy przeciek został potwierdzony za sprawą Re:Zero – The Prophecy of the Throne

0

#Aktualizacja

Spike Chunsoft wspólnie z Chime Corporation potwierdzili, że Re:Zero – The Prophecy of the Throne zostanie wydane na Zachodzie zimą tego roku.


Kilka dni temu pisałem o problemach ze szczelnością w Amazonie, a teraz mamy pierwszą reakcję na jeden z wycieków. Szybko sytuację postanowiło osuszyć Spike Chunsoft i oficjalnie zapowiedziało wydanie Re:Zero – The Prophecy of the Throne. Za historię w grze odpowiada Tappei Nagatsuki, a podejmie ona temat wyborów nowego władcy Królestwa Lugunica. Niespodziewanie do selekcji włącza się szósty kandydat, który nie ma prawa istnieć, co napaja niepokojem pozostałych pretendentów do tronu. Gra jest miksem taktycznej rozgrywki i przygodówki, a japońscy gracze zagrają w nią zimą tego roku. Raczej śmiało możemy oczekiwać, potwierdzenia wydania gry w Europie, po ostatnim przecieku, a patrząc na to jak gorący czerwiec staje przed nami, będzie to raczej wcześniej, niż później.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!