Pierwsze noty dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild

9

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest jedną z najbardziej wyczekiwanych growych premier tego roku. Jako że do piątkowego debiutu najnowszej przygody elfopodobnego bohatera pozostały już tylko 4 dni, w sieci pojawiają się pierwsze noty od recenzentów. Będzie hit?

Choć droga do Breath of the Wild była długa, pełna znaków zapytania i rozczarowujących opóźnień, wszystko wskazuje na to, że warto było czekać. Znany z surowych ocen magazyn EDGE wystawił nowej Zeldzie ocenę 10/10, co w historii dwudziestotrzyletniego cyklu zdarzyło się zaledwie 18 razy. Maksymalną notą od brytyjskiego magazynu mogły pochwalić się do tej pory takie tytuły, jak Bayonetta 2, The Last of Us, Super Mario Galaxy 1/2 czy poprzednie odsłony serii The Legend of Zelda – Ocarina of Time oraz Skyward Sword.

Nowe dzieło Eiji Aonumy wziął pod lupę również niemiecki GamePro, wystawiając ocenę 94/100. Breath of the Wild jest drugim najwyżej ocenionym tytułem w historii magazynu, ustępując tylko Grand Theft Auto IV z notą 95/100.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

9 komentarzy

 1. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

  Od paru lat (od momentu gdy zacząłem samemu zarabiać na gry) oceny gier mnie nie interesują. Wyszło już wiele gier które pomimo wysokich ocen mi nie podeszły. Nazywane przez wielu hitami Bayonetta, Dragon Age Inkwizycja, Saints Row, Lords of the Fallen czy jakakolwiek część Final Fantasy mi nigdy się nie podobały. Dla tego jestem zdania aby samemu oceniać grę.
  Oczywiście
  Ja BotW już zapreorderowałem razem ze Szaltrem
  A ty?

 2. hater (308 komentarzy) w dniu:

  A ja nie – oceny gier bardzo mnie interesują, ale te przed premierowe jestem w stanie tylko olać. Gra wciąż może być totalną klapą, a nieliczni recenzenci mogli być posmarowani kasą.
  Czekam na reckę tutaj – wiem, że gra na pewno zostanie mocno doceniona, ale błagam zwróćcie uwagę na bolączki i cokolwiek co może irytować – dopiero to daje pełny obraz gry, bo KAŻDA ma słabe strony, nie powinno się ich pomijać.
  Grę na pewno nabędę… ale trochę później, razem ze switchem.

 3. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  Pierwsze dwie najwyższe noty bardzo cieszą. Zelde kupię na bank ale jeszcze nie wiem czy na premiere. Niestety teraz nie mogę sobie pozwolić na zatopienie sie w tę grę. Choć mam Wii U to kupie tytuł wraz ze Switchem. Kto wie – pewnie będzie tak że podjade w Piąteczek po pracy do jakiegoś centrum i jak zobacze że jest jeden egzemplarz konsoli to moja karta zostanie od razu położona na pudełku :D

 4. Kojin
  Kojin (318 komentarzy) w dniu:

  Podobno po wsadzeniu konsoli w docka, gra jak się przełączy na TV i 900p ma zauważalnie gorszy fps niż ogrywana w trybie handheldowym. Ciekawe, bo osobiście obstawiałem że to właśnie na handheldzie może słabiej działać…

 5. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  @MARY jak dla mnie Skyward Sword zasługuje na 10/10 – byłem swego czasu mega zadowolony po ograniu gry na Wii i to było przemiłe moje pożegnanie z konsolą zwłaszcza że żle obliczyłem czas przejścia gry i w dniu kiedy miałem oddać konsole nowemu właścicielowi kończyłem grę ;) Sąsiadce która już czekała zacierając ręce ;)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!