Persona Q2 nie tylko na 3DSie?

3

W sierpniu zeszłego roku dość nieoczekiwanie poznaliśmy trzy nowe produkcje z cyklu Persona: dwie gry taneczne na PS4 i PS Vita (Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night) oraz Personę Q2 – drugą grę z serii przeznaczoną na 3DSa. O ile o dwóch pierwszych wiemy już naprawdę sporo (premiera w Japonii 24 maja), o tyle Persona Q2 wciąż pozostaje jedną wielką niewiadomą.

Okazuje się, iż tak długa cisza w temacie owej produkcji spowodowana może być zmianą jej platform docelowych. Choć na oficjalnej stronie Persony Q2 wciąż widnieje logo Nintendo 3DS, w internetowym katalogu gier wydawcy zaszła pewna zmiana. W okienku Persony Q2 widnieje informacja, wedle której jej platformę docelową poznamy wkrótce. Możliwe więc, że tytuł ukaże się na innych sprzętach.

Choć fanom Nintendo na usta ciśnie się Switch, nie możemy mieć pewności czy nie chodzi na przykład o smartfony. Cała sytuacja może też okazać się zwykłą pomyłką i nieporozumieniem.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

3 komentarze

  1. Mam nadzieję że nie zrezygnują z wydania na 3ds i pójdzie poza Japonię ciągle nie mogę przeżyć dragon quest że nie będzie u nas wersji na kieszonkę.

  2. Antari
    Antari (453 komentarzy) w dniu:

    Trochę przykre jeżeli ewakuują się na Switcha bocznymi drzwiami. DQ11 to już w ogóle spore rozczarowanie. Gra była unikatowa względem wersji PS4, pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zrobi tłumaczenie. DQ11, Persona Q2 i Etrian to miały być mocne akcenty na 3DS w tym roku. Oby choć część trafiła jeszcze na klasyczną, poczciwą konsolkę 3DS.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!