[Aktualizacja]Persona Q2 dostanie swoje 5 minut

2

#Aktualizacja

Nowa część otrzyma nazwę Persona Q2: New Cinema Labyrinth. Tytuł zadebiutuje 29 listopada 2018 w Japonii i pojawi się tylko na 3DSie. Oprócz tego, 6 października pojawi się nowy trailer. Poniżej możecie zapoznać się z niedzielną prezentacją tytułu:

#Trailer Persona Q2: New Cinema Labyrinth 


Prawie rok temu Atlus zapowiedział, że prace nad sequelem do Persona Q: Shadow of the Labyrinth zostały już rozpoczęte. Jednak od tego czasu praktycznie nie otrzymaliśmy żadnych nowych wieści na ten temat. Ta posucha informacyjna ma jutro dobiec końca. 4 sierpnia w japońskiej telewizji zostanie wyemitowane anime Persona 5 the Animation, podczas którego pojawi się spot z informacjami na temat Persona Q2. Dobrze, że projekt nie został porzucony. Shadow of the Labyrinth jest bardzo ciekawym spin-offem, który wrzuca bohaterów cyklu Persona do rozgrywki rodem z Etrian Odyssey. Gra została dobrze przyjęta przez recenzentów otrzymując średnią ocenę na poziomie 83 na metacritic.

Persona Q2 jest przygotowywana na Nintendo 3DS i aktualnie jest planowana tylko na rynek japoński.

Informacja została przekazana za pomocą twitta z oficjalnego konta serii Persona.

Poniżej możecie się zapoznać z trailerem pierwszej części gry:

#Trailer Persona Q: Shadow of the Labyrinth

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

  1. Ri
    Ri (121 komentarzy) w dniu:

    Mam nadzieję że poprawią ten koszmarny system walki, albo przynajmniej będzie Pancakes by przerolować grę jak Naoto wcześniej.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!