PAC-MAN 99 – nowy battle royal dla NSO

0

Natura nie znosi próżni. Super Mario 35, czyli battle royal w świecie pierwszego Mariana udał się na zasłużoną emeryturę. Długo nie trzeba było czekać na kolejną grę o podobnym pomyśle. Oprócz Tetris 99, od dzisiaj będzie także możliwość zagrania w PAC-MANa w podobnej wariacji. Oczywiście tak jak poprzednie tytuły, gra będzie bazowała na swoim retro odpowiedniku i będzie przyświecał jej ten sam cel – pokonanie pozostałych 98 uczestników. Zjadając ikoniczne duszki po zażyciu „pigułki mocy”, zostaną one wysłane do oponentów w postaci Jammer Pac-Manów, którzy będą prześladować naszych rywali. Grunt to dobra taktyka.

W eShopie będą dostępne DLC do gry w liczbie 17, które dodają nowe skórki dla plansz nawiązujące do retro klasyków Namco oraz jeden dodatek, który odblokowuje tryb offline. Cały pakiet rozszerzeń będzie można nabyć w postaci Deluxe PACk. Jednak ceny dla europejskich krajów nie są jeszcze znane i będą dostępne dzisiaj po południu. Oczywiście sam PAC-MAN 99, tak jak poprzednicy, jest całkowicie darmowy i wymaga tylko aktywnego abonamentu NSO. Jest to też tytuł ekskluzywny dla tej usługi.

Gra powinna zostać dzisiaj udostępniona do pobrania i będzie zajmować 767 MB.

#Trailer PAC-MAN 99

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!