Ostatni Splatfest w Splatoonie 2 będzie starciem pomiędzy Ładem a Chaosem

2

Wsparcie dla Splatoona 2 jest dłuższe, niż początkowo zapowiadało Nintendo, ale kiedyś musiał nadejść jego koniec. Stanie się to w lipcu.

18 lipca wystartuje ostatni, 72-godzinny Splatfest zwany Splatocalypse, w którym gracze będą mogli obrać stronę Ładu (Marina) bądź Chaosu (Pearl).

Podobnie jak w poprzednich tego typu wydarzeniach będziemy mogli zagrać na kolejnej iteracji planszy Shifty Station; stanie się to jednak dopiero w ostatnich 24 godzinach trwania wydarzenia. Dodatkowo powrócą wszystkie 23 unikalne plansze z poprzednich Splatfestów. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne graty, które możecie zobaczyć poniżej:

Jeszcze w lipcu gra doczeka się ostatniej łatki, o numerze 5.0, która doda możliwość rozgrywania Splatfestów w trybie Private Battle, w tym na charakterystycznych dla tych eventów mapach nocnych.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

2 komentarze

  1. EKSTS
    EKSTS (69 komentarzy) w dniu:

    Może to śmieszne, ale przyznam, że kiedy dowiedziałem się, że to ostatni splatfest to mała łezka się w oku zakręciła… Tyle godzin, miłych chwil spędzonych z tą grą….

  2. Elan
    Elan (690 komentarzy) w dniu:

    Nic dziwnego, też spędziłem w tej grze mnóóóstwo godzin i choć nie gram już regularnie, to jednak szkoda, że to już koniec. Ale może trójka pojawi się jeszcze na Switchu? Oby.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!