Ogniem i mieczem …wróć! Młotem i Mieczem z Tarczą, uraczył nas dzisiaj Capcom

0

Dzisiaj pora na Młotek i Miecz z tarczą. Jedna z opcji pozwoli w Monster Hunter Rise polować z miażdżącą siłą, a druga jest zbalansowanym środkiem do ubicia dzika. Wcześniejsze zapowiedzi innych broni znajdziecie [tutaj], [tutaj] i [tutaj].

Młot

Dzika, miażdżąca siła. Młot to broń obuchowa, która uderza mocno, a przy tym nie traci na mobilności. Uderz wrogów w głowę, aby ich powalić.
„Spinning Bludgeon” to silkbindowy atak, w którym wirujący młot zadaje wiele trafień podczas skoku do przodu. Ten atak można nawet naładować!

Miecz z Tarczą

Zwinny, biegły i niesamowicie wszechstronny. Miecz z Tarczą to uniwersalny wybór, gwarantujący szybkie ataki i uniki. Tarcza ma dwa zastosowania, chroni nas i zadaje obrażenia obuchowe.
„Windmill” to silkbindowy atak, który używa Żelaznego Jedwabiu do obracania mieczem, ciągle zadając obrażenia i jednocześnie chroniąc łowcę podczas początkowego zamachu.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!