Ogłoszono plany DLC dla Gods Will Fall

0

Wydane 29 stycznia Gods Will Fall nie powaliło krytyków i graczy, ale wydawca Deep Silver i deweloper Clever Beans mają już plany, które mogą to zmienić. Wczoraj ogłoszono plany wydawnicze dodatkowej treści dla gry:

  • Trzech nowych bogów – Udaj się do trzech nowych piekielnych królestw bogów. Każdy z tych niezbadanych piekielnych pejzaży, zamieszkany jest przez ohydne roje sługusów i będzie dla ciebie wyczerpującym sprawdzianem.
  • Nowe klasy broni – Wciel się w dwa nowe barbarzyńskie typy wojowników, każdy z własnym, unikalnym, śmiertelnym stylem walki.
  • Nowe przedmioty – Garstka nowego sprzętu i zapasów, które pomogą Twojemu klanowi w bitwie i odwrócą losy wojny.
  • Nowe umiejętności – Nowe metody walki wręcz, które jeszcze bardziej rozszerzą system walki twoich wojowników i zapewnią wybranie odpowiedniego bohatera do bitwy, która nadchodzi.
  • Dodatki Overworld – Przemierzając spokojny świat, miej oczy szeroko otwarte i odkryj ukryte sekrety rozprzestrzeniające się teraz w tym spokojnym krajobrazie.
  • Strój wojowników – Ubierz swój klan w najlepszy strój i nakrycie głowy, aby zyskać dodatkową dumę, gdy wkroczą do walki.
  • Darmowa zawartość do pobrania – „The Dolmen Depths” ukaże się w drugim kwartale 2021 roku. Zanurz się w tajemniczy podziemny świat Dolmen Depths i walcz o sprowadzenie dawno zaginionego wojownika z zaświatów do własnej drużyny. Walcz w nowym, proceduralnie generowanym środowisku lochów, które jest pełne wrogów, zdesperowanych, by zatrzymać zmarłych tam, gdzie ich miejsce.

Gods Will Fall to gra z gatunku roguelike, w której stworzymy klan złożony z ośmiu celtyckich wojowników, mających na celu wycięcie na pień wszystkie co tylko stanie im na drodze.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!