Octopath Traveler podbija Japonię jeszcze przed premierą

1

Premiera Octopath Traveler zbliża się wielkimi krokami. Nowy jRPG od Square Enix trafi ekskluzywnie na Nintendo Switch już w najbliższy piątek, jednak już teraz cieszy cię ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim w Japonii.

Yodobashi Camera, jeden z największych sklepów sprzedających gry wideo w Kraju Kwitnącej Wiśni, często określany jako odpowiednik amerykańskiego Best Buy, wyprzedał cały nakład Octopath Traveler na cztery dni przed premierą. Tytuł od kilku dni znajduje się również na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się gier tamtejszego oddziału Amazon.

Produkcja doczekała się już pierwszej recenzji w magazynie Famitsu i może pochwalić się wysoką notą 36/40 (9/9/9/9). Co ciekawe, jednym z najczęściej wyszukiwanych przez Japończyków haseł w wyszukiwarce Google jest „Octopath Traveler PS4”.

Myślicie, że Octopath Traveler ma szansę stać się niespodziewanym system-sellerem nowej konsoli Nintendo?

PODZIEL SIĘ
hallkyon

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (460 komentarzy) w dniu:

    Czy ja wiem czy to taka wysoka nota? Nie dostało żadnej 10. Czasami gry, które nawet dostały po kilka dziesiątek okazywały się być po prostu „dobre”. Fami przestało być wiarygodne jakiś czas temu. Mnie osobiście Octopath Traveler niespecjalnie przekonuje. Wolałbym zobaczyć jakąś kontynuację serii Bravely. Na trailerach ta gra wydaje mi się trochę przerostem formy nad treścią. A zachwytów nad oprawą wizualną nie rozumiem. Trzeba mieć jaja żeby wydać taką grę w dzisiejszych czasach.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!