Nowy Marian już się robi.

9

W najnowszym numerze EDGE który pojawi się 10 kwietnia, znalazł się wywiad z zespołem odpowiedzialnym za Super Mario 3D Land – EAD Tokyo.  A w nim jeden z producentów Nintendo Yoshiaki Koizumi ujawnił, że firma pracuje już nad nową odsłoną Super Mario, ale nie sprecyzował na jakiej platformie pojawi się ten tytuł. „To wciąż jest tajemnica” – powiedział. Natomiast team leader zespołu Kenta Motokura stwierdził: „Jeżeli tak jak Super Mario 3D World będzie to gra na Wii U, to prawdopodobnie będzie wymagać jeszcze częstszego korzystania z Gamepada”. Twórcy zapewniają, że wciąż jest sporo miejsca na nowe rzeczy i pomysły, które mogą uczynić mechanikę gry bogatszą i bardziej ekscytującą. Ciekawe jaki kierunek teraz obiorą twórcy. Otrzymamy kontynuację formy zaprezentowanej w Super Mario 3D lub Galaxy, czy też  całkowicie nowe spojrzenie na serię? Ewentualnie mały powrót do przeszłości i dostaniemy Super Mario 128? ;) Na konkretniejsze informacje niestety musimy jeszcze poczekać. Może na E3 poznamy już pierwsze szczegóły?  A Wy czego się spodziewacie i na jaką platformę?

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

9 komentarzy

 1. nozix
  nozix (190 komentarzy) w dniu:

  Ja podobnie tak jak sadek chciałbym Super Mario Sunshine 2, gra na GC była świetna. Wydaje mi się jedna, że ostatnimi czasy seria Mario jest robiona taśmowo i trochę na „odwal się” i niestety dostaniemy kolejny marny klon pokroju New Super Mario Bros 2 czy New Super Mario Bros U, oby też nie robili Mario Galaxy 3 bo Marian w kosmosie to nie Marian.

 2. Mrowa (6 komentarzy) w dniu:

  do New Super Mario U zrobili dodatek, więc już chyba wystarczy :)
  Też mam odczucie, że zaczyna się z tego taśmowa gierka. Część na NDS była najlepsza, później mam wrażenie, że jest coraz gorzej.

  Sunshine lubiłem, zresztą klimat podobny jak Mario 64.

 3. Dobos (88 komentarzy) w dniu:

  Mario Maker to idealny tytuł na świętowanie 30 urodzin. Ta gra to będzie fanserwis nie z tej ziemi dla fanów :) oprócz tego jeszcze mario party i mario vs donkey kong. Nowego kanonicznego Mariana na bank dostaniemy w 2016 :)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!