Nowy FPS od Renegade Kid?

3

Wszystko wskazuje na to, że studio odpowiedzialne za tak klimatyczne produkcje jak Moon czy obie części Dementium na 3DSa oraz zbierającej bardzo dobre recenzje Mutant Mudds, szykuje kolejną ciekawą grę.

Jools Watsham, współzałożyciel studia, za pośrednictwem twittera oznajmił, że jeszcze w tym miesiącu doczekamy się dużej zapowiedzi na 3DSa. Będzie to coś, co może ucieszyć miłośników FPSów.

We have a pretty big announcement coming up later this month. Something FPS lovers and 3DS owners might be happy about. :)

Nie wiadomo jeszcze w jakim klimacie będzie utrzymana gra, ani czy doczekamy się wydania pudełkowego czy (co bardziej prawdopodobne) gra zagości jedynie w eShopie.

 

PODZIEL SIĘ
Ink

W konsolach od ponad 20 lat. Miłośnik gier nowatorskich, oryginalnych, przełomowych i "innych" oraz dobrego klimatu i fracusko-belgijskiego komiksu. Grami zajmuje się naukowo, zawodowo i dla przyjemności. Częsty bywalec forum.

3 komentarze

  1. DrDomix (72 komentarzy) w dniu:

    Zawiodłem się na tej firmie i to strasznie.
    Rok temu mieli projekt o nowym horrorze na 3DS’a z wykorzystaniem funkcji 3D oraz lepszego silnika graficznego,miała to być kontynuacja słynnej sagi horroru „Dementium”-ale po co?Lepiej anulować projekt-prawda?

  2. LifeRetro (91 komentarzy) w dniu:

    Domix, informacja którą podajesz jest potwierdzona? Jeżeli tak to podaj źródło. Wolałbym żeby nadchodzące info było szeroką prezentacją ich horroru. Jeżeli tak nie będzie – trudno. Gry Renegade’a są w porządku i nie martwię się o jakość. Być może będzie tytuł o atmosferze moon – wtedy można zacząć się cieszyć :) Potrzeba fpsów na 3DS’ie. Wiem jak to brzmi, ale zrozumcie mnie dobrze koledzy – mam na myśli tytuły pokroju Prime’a.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!