Nowe szczegóły o postaciach z The Wicked King and the Noble Hero

0

Jeśli czekaliście na więcej informacji o The Wicked King and the Noble Hero, czyli nowym RPG od Nippon Ichi Software, to twórcy postanowili dzisiaj przypomnieć o bohaterach oraz dodano nowe opisy dla towarzyszy, którzy wyruszą z nami w drogę. Gra debiutuje 24 czerwca w Japonii.

Główni Bohaterowie:
King Dragon (Overlord)

Przybrany rodzic Yuu i król potworów. Chociaż kiedyś ludzie obawiali się go jako nikczemnego Overlorda, od tego czasu zmienił oblicze i nawet potajemnie udziela pomocy ludziom. Pomaga Yuu trenować, by stała się szlachetnym bohaterem, takim jak jej ojciec.


Yuu (protagonistka)

Dziecko zmarłego Bohatera. Ludzka dziewczyna, która co noc słyszy historie o przygodach swojego ojca, Bohatera, od Króla Smoka i pragnie zostać takim bohaterem jak on. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Król Smok, jej przybrany rodzic, był Zwierzchnikiem, z którym walczył kiedyś jej ojciec.


Przyjaciele, którzy wyruszą na przygodę razem z tobą:
Conco

Śnieżny Lis, który mieszka na „Lodowym Wzgórzu Księżyca”. Chłopiec z licznym rodzeństwem i oddany rodzinie. Spotyka Yuu w czasie, gdy jego rodzina boryka się z kryzysem.


Sacasa

Sługa łatwo uniesionego Króla Smoka. Potrafi być dość szczery, co często przynosi odwrotny skutek. Podziwia byłego Króla Smoka, który był potężnym i wielkim Władcą. Potrafi żonglować nożami.


Flora

Księżniczka ludzkiego narodu. Ponieważ jej lud został kiedyś zaatakowany przez Overlorda, zastanawia się, czy jest coś, co może zrobić, ponieważ nawet teraz są przerażeni jego odrodzeniem.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!