Nowe rozszerzenie Nintendo Labo zaoferuje zabawę w Wirtualnej Rzeczywistości

6

Chociaż o Nintendo Labo jest już sporo ciszej niż w okolicach premiery, Japończycy nadal wierzą w swoją kartonową zabawkę i starają się ją rozwijać.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że następne rozszerzenie Nintendo Labo będzie koncentrować się na zabawie z Wirtualną Rzeczywistością. I tak się faktycznie stanie – Nintendo właśnie ogłosiło, że 12 kwietnia na rynku zadebiutuje Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit, w skład którego wejdzie sześć nowych kartonowych kreacji:

 • Toy-Con VR Goggles,
 • Toy-Con Blaster,
 • Toy-Con Camera,
 • Toy-Con Bird,
 • Toy-Con Wind Pedal,
 • oraz Toy-Con Elephant.

Za całość zestawu trzeba będzie zapłacić 80 dolarów (nieco ponad 300 złotych).

Jeśli nie jesteście pewni, czy VR to zabawa dla was, firma z Kioto wrzuci do sklepów także tańsze zestawy, zawierające po dwie zabawki każdy.

Pierwsza opcja, z koniecznymi do zabawy goglami VR i oprogramowaniem, jak również jedną zabawką – Blasterem – będzie kosztować 40 dolarów (nieco ponad 150 złotych). Dwa pozostałe zestawy wyceniono na 20 dolarów (około 75 złotych) każdy.

Jak zapatrujecie się na nowe rozszerzenie Nintendo Labo? Może dostaniemy nowe Pokemon Snap, które skorzysta z dobrodziejstw Wirtualnej Rzeczywistości? Właśnie to zmyśliłem, ale kto wie, kto wie…

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

6 komentarzy

 1. EKSTS
  EKSTS (69 komentarzy) w dniu:

  Chyba skuszę się na ten zestaw gogli i blastera. Zawsze marzył mi się VR na Switcha, co prawda liczyłem na wsparcie dla ,, prawdziwych ” gier, ale Labo też chętnie przytulę.

 2. Clavius
  Clavius (23 komentarzy) w dniu:

  Dobrze wiedzieć, że Nintendo rozwija swój pomysł dla najmłodszych graczy. Wygląda dość ciekawie choć ja, tak samo jak w przypadku pierwszych zestawów Labo, nie zdecyduję się na zakup (już i tak mam mało czasu a tyle gier do ogrania).

 3. rotfel (52 komentarzy) w dniu:

  karton za 300 zł lmao (chciałem napisać coś dłuższego ale te słowa idealnie oddają to co mam do przekazania)

 4. Gipsi (239 komentarzy) w dniu:

  @Rotfel:
  Za plastik płącisz prawie 250 zł, a w wersjach z season passami to nie raz prawie 400.

 5. Goral
  Goral (165 komentarzy) w dniu:

  Cała ta idea z Labo mi się bardzo podoba, w dłuższej perspektywie może to odnieść sukces właśnie ze względu na niekończące się pomysły na zabawę z konsolą i czymś interaktywnym co można złożyć. Może ogólnie nie jest to coś co aż tak popularyzuje Switch’a ale myślę, że i tak się dobrze sprzedaje. Sporo zestawów z tymi nowymi włącznie daje wybór zabawy. Nie skusiłem się na pierwsze edycje Labo tak więc teraz napewno się skuszę.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!