Nowe gry ze SNES’a i NES’a trafią w lutym do abonentów NSO

1

Za tydzień oferta gier dostępnych dla abonentów Nintendo Switch Online zostanie wzbogacona czterema nowymi grami.

SNES

  • Psycho Dream – Kiedy Sayaka nie wraca do rzeczywistości po wejściu do wirtualnego świata znanego jako D-Movie, bohaterowie, Ryo i Maria, muszą przejść przez przerażającą grę fantasy o nazwie Legend of the Fallen Capital, aby ją uratować i sprowadzić do rzeczywistości.
  • DOOMSDAY WARRIOR – To Wojownik Doomsday kontra Oddział Zagłady! Ta gra akcji przedstawia złego czarownika, który zwerbował siedmiu wojowników do przejęcia władzy nad Ziemią. Jeden z nich oparł się wpływom i teraz przeciwstawia się reszcie jako Wojownik Doomsday!
  • Prehistorik Man – Sam, jaskiniowiec rozpoczyna misję ratowania swojej wioski! Sam mieszka w wiosce, której jedzenie jest wykradane przez dinozaury. Aby uzyskać więcej, Sam musi zebrać kości, które następnie może wykorzystać do zakupu jedzenia. Po drodze będzie musiał korzystać z różnorodnych broni, pojazdów i ataków, w tym krzyku, aby zaatakować wszystkich wrogów na ekranie. Czy Sam może dotrzeć do cmentarza dinozaurów i zebrać wystarczającą ilość kości?

NES

  • Fire ’n Ice – Jako Dana, zostałaś wybrana przez Królową Zimowych Wróżek, by nosić moc magii lodu. Dzięki niemu musisz bronić swojego domu, Wyspy Coolmint, przed nikczemnym czarodziejem Druidlem i jego płomieniami!
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!