Nowe gry w abonamencie Nintendo Switch Online

0

23 września cztery gry trafią do abonentów Nintendo Switch Online. Są to:

Super Nintendo Entertainment System

  • Donkey Kong Country 2: Diddy’s Kong Quest – Kaptain K. Rool i jego Kremlingi porwali Donkey Konga. Diddy Kong i Dixie Kong są gotowi do walki, aby uratować naszego włochatego bohatera. Diddy Konga może sprintować na odległość, podczas gdy helikopter Dixie Kong pozwoli jej unosić się z wysokich miejsc. Sam lub z przyjacielem zagrasz w ośmiu ekscytujących światach. Wszyscy na pokład i odpłyńmy!
  • Mario’s Super Picross – Używaj liczb jako wskazówek i wycinaj kwadraty, aby wydobyć na powierzchnię ukryty obraz, podczas gdy Mario będzie dopingował cię w miarę postępów w rozwiązaniu łamigłówek gry. Możesz też zaprosić przyjaciela na wykopaliska. Dwa dłuta to nie jedno! Ta gra logiczna została uruchomiona w systemie Super Famicom ™ w 1995 roku i do tej pory nigdy nie została wydana w Stanach Zjednoczonych.
  • The Peace Keepers – DM Corp jest odpowiedzialny za nową serię niepokojących incydentów. Flynn i jego załoga muszą powstać i ich powstrzymać. Przechodź przez każdy etap, wykonując zaawansowane akcje i używając unikalne super ataki każdej postaci. Historia zmienia się w zależności od wybranej trasy!

Nintendo Entertainment System

  • S.C.A.T.: Special Cybernetic Attack Team – W roku 2029 Najwyższy Dowódca Podły Malmort i jego armia lądują na Ziemi, dążąc do dominacji nad światem. Twoim głównym celem jest wysłanie tych obcych najeźdźców tam skąd przylecieli. Przebijaj się przez nieustępliwych wrogów i bossów, zbierając nową broń, przyspieszenia i regenerację życia. Przygotuj się, żołnierzu. Jesteś jedyną nadzieją Ziemi.

Dodatkowo Nintendo zadbało o film, wyjaśniający zasady rozgrywki w Mario’s Super Picross.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!