[Aktualizacja] Nowe DLC trafią do gier na licencji Smoczych Kul

0

Aktualizacja

Do sieci trafiły nowe materiały wideo z Dragon Ball FighterZ, na materiale widzimy SB2 w akcji, a pod koniec ujawniona, że następną postacią, jaka trafi do gry będzie Gogeta SSJ4. Bandai Namco również podzieliło się oficjalnymi informacjami o Pikkonie, który na początku przyszłego roku trafi do Dragon Ball Xenoverse 2, co możecie sprawdzić [tutaj].

Dragon Ball FighterZ

Na łamach tygodnika Famitsu często zdarza się, że deweloperzy i wydawcy dzielą się informacji o nadchodzących nowościach. Tym razem nie było inaczej i mogliśmy zobaczyć następnego bohatera, który jest częścią trzeciej przepustki sezonowej. Tej zimy do gry trafi Super Baby 2, czyli najciekawszy przeciwnik Goku i spółki z Dragon Ball GT. Dodatkowo BamCo podzieliło się informacją, że na świecie rozeszło się już ponad 6 milionów kopii gry. Z tej okazji do bijatyki zostaną dodane dwa lobby awatary (Gogeta SSGSS i Bardock (Super Saiyan)) oraz nowy kolorek dla Vegety.

Dragon Ball Xenoverse 2

Wiosną 2021 12 darmowe DLC wprowadzi do gry nową postać, którą będzie Pikkon. Poza nim do gry trafią stroje z filmu kinowego Dragon Ball Super: Broly dla Bardocka i Gine’a oraz maskotka Janemba CC.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!