Nowa odsłona serii Dr. Kawashima’s Brain Training wyląduje na Switchu na początku stycznia

5

Jeśli czujecie, że z waszym mózgiem jest coś nie tak, może to być poważny problem i zalecamy wizytę u lekarza. Jeśli chcecie jednak tylko trochę rozruszać szare komórki, zakreślcie sobie w kalendarzu datę 3 stycznia 2020 roku. To właśnie wtedy na Switchu wyląduje nowa odsłona serii Dr. Kawashima’s Brain Training, zatytułowana po prostu Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch.

Gra skorzysta z unikalnych funkcji Switcha, takich jak żyroskop, kamera na podczerwień czy odłączane kontrolery. Nie dziwi więc, że pojawi się sporo nowych aktywności opartych na charakterystycznych dla hybrydy Nintendo „ficzerach”, takich jak gra w kamień-papier-nożyce czy liczenie ptaków. Powrócą także dobrze znane ćwiczenia, na przykład dodawanie (!) i prawdopodobnie wiele innych, choć jakie dokładnie – tego na razie nie wiadomo. Jeśli zdecydujecie się na kupno tytułu w wersji pudełkowej, dostaniecie w zestawie stylus.

Seria Dr. Kawashima’s Brain Training, znana za oceanem jako Brain Age, liczy sobie już kilkanaście lat. Jej pierwsza odsłona, która ukazała się na DS-ie w 2005 roku, okazała się na tyle dużym sukcesem, że jeszcze w tym samym roku pojawił się jej sequel (w Japonii, bo Europa dostała obie gry odpowiednio w 2006 i 2007 roku). Ostatnią wydaną do tej pory część cyklu, 3DS-owe Dr. Kawashima’s Devilish Brain Training: Can You Stay Focused?, na które musieliśmy czekać aż 5 długich lat względem japońskiej premiery, udało nam się kiedyś zrecenzować. O, tutaj.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

5 komentarzy

 1. Elan
  Elan (694 komentarzy) w dniu:

  Czego się nie robi, żeby, no właśnie, zapowiedzieć najlepszą grę 2020 roku! A przynajmniej najlepszą grę trzech pierwszych dni 2020 roku.

  Żarty żartami, ale naprawdę zaskoczyło mnie, jak fajnie się w to gra. A nigdy bym tej serii nie poznał, gdybym nie dostał tego do recenzji. Oby tylko nie wpadli na pomysł sprzedawania switchowej części za 200 zł.

 2. mobor
  mobor (298 komentarzy) w dniu:

  Mam to na 3DS. To bardziej program do sprawdzenia/testowania swoich mozliwosci intelektualnych niz gra jako taka. Kupuje na bank DAY ONE

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!