Nowa odsłona Fatal Frame zmierza na Wii U.

5

Dobra wiadomość dla posiadaczy stacjonarki Ninny. Dzisiejszego dnia Tecmo Koei wraz z Nintendo ogłosili, że nowa część Fatal Frame (w Europie znana jako Project Zero) pojawi się na Wii U. Niestety żadnych szczegółowych informacji nie ujawniono, oprócz tego, że będzie to exclusive na Wii U, a marka Fatal Frame zostanie rozszerzona o komiks oraz film live-action.

A czym jest ta gra? Jest to survival-horror bazujący na tradycjach i przesądach japońskich, fani The Ring czy też Klątwy poczują się tutaj jak w domu. Naszymi adwersarzami są różnego pokroju maszkary i zjawy, z którymi walczymy za pomocą camery obscury(protoplasta aparatu fotograficznego) dostosowanej do przeprowadzania egzorcyzmów. Czuć tutaj spory potencjał na wykorzystanie padletu, oby twórcy zaimplementowali ten atut z głową. Będziemy się przyglądać jak rozwinie się sytuacja z tym tytułem i poinformujemy Was, jeżeli pojawi się coś istotnego. Każda wzmianka o nowej grze zmierzającej na Wii U jest jak powiew świeżej bryzy w upalny dzień, oby częściej takie informacje się pojawiały. ;)

Seria pojawił się już na konsolach Nintendo. Na Wii otrzymaliśmy  Project Zero 2: Wii Edition i Zero: Tsukihami no Kamen(tylko Japonia), a 3DS otrzymał spin-off w postaci Spirit Camera: The Cursed Memoir.

 

Poniżej trailer z Project Zero 2: Wii Edition:

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

5 komentarzy

  1. Zubi (198 komentarzy) w dniu:

    Dokładnie tak Szpadel :D Ale może i reszta gry mnie zainteresuje, pierwszy raz z serią spotkałem się na 3DSie.

  2. Victor (22 komentarzy) w dniu:

    Z rok temu kupiłem sobie Project Zero 2 na Wii i jakos mi nie podeszło… Planuje dać tej grze jeszcze szanse, ale nie wiem czy mi po prostu gatunek nie pasi.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!