Nongunz: Doppelganger Edition – zapowiedziany na Nintendo Switch

0

Nongünz to zagadka, która wymaga ofiary‚. Tak naprawdę jest to jednak gra platformowa typu roguelike, która zadebiutuje w końcówce tego roku. Za stworzenie gry odpowiada Brainwash Gang, a wydaniem zajmie się Digerati. Nie jest to pierwszy raz, kiedy mogliście usłyszeć o tej grze, ponieważ została ona wydana już w 2017 roku na PC. Teraz dostaje edycję Doppelganger, która ulepsza oryginał oraz dodaje kilka nowości, w tym dwa nowe tryby: co-op i arena.

Co o grze piszą twórcy:

Stworzona na nowo i rozszerzona
Nongünz: Doppelganger Edition to stworzona zupełnie od podstaw wersja oryginalnej gry. Zawiera dwa całkiem nowe tryby: arenę i współpracę lokalną!

Nongünz: Doppelganger Edition to nihilistyczna platformowa gra akcji łącząca szaleńcze strzelaniny z zarządzaniem tajemniczą grą idle.

W każdej rozgrywce przechodzisz z czarno-białego cmentarza do wciąż zmieniających się gotyckich podziemi rodem z koszmaru pełnego ludzkich wnętrzności. Przetrwanie w tym szalonym rogalu wymaga nie tylko umiejętności, ale i stylu, ponieważ Nongünz nagradza graczy za długie serie ciosów i wyzwania… Punktacja odgrywa kluczową rolę w bezczynnym aspekcie gry – tworzeniu własnego zespołu złożonego z zagubionych dusz i członków mrocznej sekty.

W miarę rozwoju świata Nongünz poznasz niezwykłe postaci zamieszkujące twój cmentarz: rozmodlonych kultystów, samookaleczających się męczenników, posępnych grabarzy i nie tylko. Każdy z nich pomoże Ci w rozwijaniu zabójczych umiejętności lub zwiększy Twoje możliwości w cmentarnej grze idle.

  • Bezwzględna rozgrywka, która wystawi na próbę zarówno Twoje umiejętności, jak i sprawność umysłu.
  • Cała gra stanowi zagadkę. Odkryj tajemnicę, jaką kryje nihilistyczny świat Nongünz.
  • Piękne lokacje i postaci wykonane z pikseli w odcieniach szarości.
  • Setki poziomów, które roją się od różnorodnych przeciwników.
  • Obfitość broni, przedmiotów i wyposażenia, które można odblokować i wykorzystać.
  • Możliwość zmiany poglądów na temat egzystencji, przemocy i człowieczeństwa.
  • Nowość w Doppelganger Edition! Połącz siły z własnym sobowtórem w trybie współpracy.
  • Nowość w Doppelganger Edition! Przeżyj niekończącą się bitwę w trybie areny.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!