NMH3 przesunięte na 2021

3

Czwartek zaczyna się od niezbyt dobrej informacji. No More Heroes 3, które pierwotnie było planowane na ten rok, zostanie przesunięte na 2021. W oświadczeniu, które pojawiło się na Twitterze, ojciec serii Goichi Suda poinformował, że przez pandemię Covid-19 gra doczekała się sporych opóźnień w produkcji. Zespół jakiś czas temu ponownie wrócił do prac pełną parą nad NMH3 i skupia się obecnie nad jakością produktu. Z tego też względu przesunięto datę premiery.

Na pocieszenie Suda51 dodaje, że do zespołu dołączył Darick Robertson, znany komiksowy ilustrator, który stworzył między innymi Transmetropolitan i The Boys.

#Premierowy trailer NHM3

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

3 komentarze

  1. Antari
    Antari (545 komentarzy) w dniu:

    To i tak więcej informacji niż o Bayonettcie 3, która podobno „ma się dobrze”, wg zapewnień twórców :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!