Nintendo zdominowało kategorię „gry przenośne/mobilne” w plebiscycie The Game Awards 2016

4

Już pierwszego grudnia odbędzie się gala The Game Awards 2016, na której wręczone zostaną statuetki w różnych kategoriach. Jedną z nich są gry przenośne i mobilne (kuriozalny to pomysł, by łączyć handheldy i smartfony, no ale, jest jak jest), którą Nintendo zdominowało: na 5 nominowanych pozycji, aż 4 są mniej lub bardziej powiązane z Ninny.

Oto lista pretendentów:

 • Clash Royale
 • Fire Emblem Fates
 • Monster Hunter Generations
 • Pokémon GO
 • Severed

Fire Emblem Fates załapało się jeszcze do kategorii „najlepsza gra strategiczna”, Pokkén Tournament stoczy starcie o tytuł najlepsze bijatyki, zaś Xenoblade Chronicles X powalczy o statuetkę za najlepszego RPG-a. Pokémon GO załapało się też do kategorii „najlepsza gra rodzinna”, co jest co najmniej dziwne.

Aha, transmisja zacznie się o godzinie 3:00 w nocy naszego czasu.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. hater (308 komentarzy) w dniu:

  Szkoda, że nie napisałem moim zdaniem o rzeczy o wiele ciekawszej: chyba nigdy tego nie było, ale tym razem jest nominacja do najlepszej fanowskiej treści – a do tej jest nominowany projekt am2r, oraz pokemon uranium. Fajnie by było jakby dostali nagrodę, może neolitowe nintendo by spojrzało przychylniej na ludzi tworzących takie twory, zamiast ścigać pozwami, blokować

 2. matii
  matii (425 komentarzy) w dniu:

  Chciałbym, aby wygrało FE:F ale znając życie wygra Pokemon Go w kategorii mobilnej bo to takie nowatorskie.. Nie zdziwiłbym się, gdyby w kategorii oczekiwań Zelda jednak miała szansę wygrać ponieważ N. ostatnimi czasy robi coraz większy ‚hajp’ na grę jak mało kto.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!