Nintendo wykupuje w całości Next Level Games

1

Nintendo wykorzystało okazję i w ciągu następnych dwóch miesięcy znajdzie się w posiadaniu 100% akcji Next Level Games. Za dużo to nie zmieni, ponieważ i tak przez ostatnie lata, głównie klepali gierki dla wielkiego N. Oto, nad czym do tej pory pracowali:

  • Super Mario Strikers (GameCube)
  • Mario Strikers Charged (Wii)
  • Punch-Out!! (Wii)
  • Luigi’s Mansion: Dark Moon (3DS)
  • Metroid Prime: Federation Force (3DS)
  • Luigi’s Mansion 3 (Switch)

Idealny zespół do klepania spin-offów! W takie nowe Mario Strikers to by pewnie z chęcią zagrało mnóstwo osób. Zobaczymy, co przyniesie czas, a już dzisiaj zostało zaktualizowane archiwum Nintendo Direct.

Next Level Games to firma zajmująca się tworzeniem gier wideo z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, która ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu gier wideo na różne platformy konsolowe. Niedawno firma Next Level Games współpracowała wyłącznie z Nintendo przy tworzeniu gier na konsole Nintendo 3DS i Nintendo Switch, w tym tytuły z docenionej przez krytyków serii gier wideo Luigi’s Mansion.

Udziały w Next Level Games należą obecnie w całości do jej właścicieli-dyrektorów i pracowników. Wielu właścicieli-dyrektorów stwierdziło ostatnio, że nadszedł dla nich odpowiedni czas, aby sprzedać swoje udziały, dlatego Next Level Games rozpoczęło badanie potencjalnych transakcji sprzedaży. Zakończenie Przejęcia posłuży do zabezpieczenia dostępności zasobów programistycznych Next Level Games dla Nintendo, w tym wiedzy programistycznej, a także ułatwi oczekiwaną poprawę szybkości i jakości rozwoju poprzez umożliwienie bliższej komunikacji i wymiany personelu z zespołem programistów Nintendo.

Oczekuje się, że Przejęcie zakończy się 1 marca 2021 r., W oczekiwaniu na spełnienie wszystkich odpowiednich warunków, w tym zgody akcjonariuszy, zgody organów regulacyjnych na mocy ustawy Investment Canada Act oraz innych zwyczajowych warunków zamknięcia.

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!