Nintendo wydaje animowany film krótkometrażowy o Star Fox Zero

0

Star Fox Zero zostanie wydane już w piątek, a tu Nintendo nas zaskakuje – dwa dni wcześniej, czyli w tę środę o godzinie 12:00 dostaniemy stream, na którym zostanie zaprezentowany krótkometrażowy film animowany z antropomorficznymi pilotami gwiezdnych myśliwców w roli głównej pod tytułem „Star Fox Zero: The Battle Begins„. Wnioskując po tytule można stwierdzić, że kreskówka ta będzie funkcjonowała jako fabularne wprowadzenie do gry. Nad jakością animacji czuwa WIT Studio (odpowiedzialne za bardzo popularne anime Attack on Titan/Shingeki no Kyojin) oraz Production I.G (Ghost in the Shell, cutscenki w serii gier Tales of), oczywiście pod nadzorem samego Shigeru Miyamoto. Zaraz po prezentacji filmiku odbędzie się specjalny broadcast Nintendo Treehouse, który skupi się na Star Fox Zero i Star Fox Guard.

Nintendo dało także fanom krótki teaser przedstawiający fragmenty animacji, która będzie pokazana w środę – wydaje mi się, że nie mamy się o co bać pod względem wizualnym – wszystkie elementy są pełne detali i wyglądają na naprawdę dopracowane!

Jeżeli tak samo jak ja jesteście zainteresowani obejrzeniem tego filmiku na żywo, link do strony Nintendo, na której będzie prezentowany stream, znajdziecie tutaj: (KLIK)

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!