Nintendo rozdaje darmowe tematy związane z Halloween na 3DSa!

12

Jesteście posiadaczami konta Klub Nintendo lub czy jesteście na liście mailowej Nintendo Newsletter? W takim razie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, Europejski oddział Nintendo rozdaje kody na darmowe tematy graficzne!

Halloween już tuż tuż, stąd Nintendo postanowiło nas zaskoczyć i zachęcić nas do personalizacji naszych konsol dając nam jeden darmowy temat graficzny – spójrzcie jak przeuroczo się prezentuje. ;)

Jak wykorzystać ten kod? Wystarczy wejść w menu tematów graficznych (ta ikonka w lewym górnym rogu), wybrać stamtąd „Theme Shop”. Następnie w prawym górnym rogu znajduje się ikonka z trzema paskami. Po naciśnięciu jej, wyskoczy nam wielki guzik: „Enter Download Code”. Po chwili zostaniemy zapytani czy chcemy pobrać temat (bez obaw, to tylko 26 bloków), a potem wrócimy do Theme Shopu. By ustawić temat, wychodzimy z Theme Shopu i klikamy na „Halloween: Spooky Black Cat”. Od tego momentu będziecie mogli cieszyć się swoim nowym, wirtualnym kotkiem!

Ciekawostka: spróbujcie po zainstalowaniu ustawić 3DSa w Sleep Mode, po czym znowu podnieść pokrywę. Czeka na Was bardzo przyjemny odgłos… ;)

PODZIEL SIĘ

Jeden z prawników w Agencji Czegokolwiek Wrighta. Polski korespondent Laytona osadzony na misji w Reset Bomb Forest w celu rozkminienia kodów rozbrajających bomb Dio. Podobno ubił Brachydiosa podstawowym mieczem Ascha bez asysty ze strony Tear. Za pieniądze zarobione w NSMB2 kupił sobie Egg 1, którym znacznie szybciej wykluwał kolejne boxy Bidoofów. Jego Pokeballe wypchnęły już nie jednego Game and Watcha z Final Destination...

12 komentarzy

 1. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

  Ja jestem zapisany w Nintendo clubie i zawsze coś dostaje teraz motyw, wcześniej były to kody na denko Smash brosa , a jeszcze wcześniej kod na super Mario z eShopu

 2. tynio
  tynio (62 komentarzy) w dniu:

  ja mam tak zaznaczone i nic
  Nintendo Newsletter:
  Yes
  Product Newsletter:
  Yes
  Newsletter for Parents:
  Yes
  Mobile News:
  No

 3. Al
  Al (20 komentarzy) w dniu:

  A co ja mam powiedzieć? Jestem członkiem Nintendo Club od czterech lat i też guzik dostałem, nawet newsletter nie dotarł napisałem do supportu. -_-

  Ale prezent bardzo fajny przyznam ^^

 4. Również nie dostałam kodu. Wysłałam w związku z tym zapytanie do Nintendo, oto odpowiedź:
  „Dear Katarzyna,
  Thank you for your email regarding Club Nintendo.
  I can confirm that the only way to access the code for the Halloween theme was through the emails sent to the lucky Club Nintendo members. If you do not have an email from Club Nintendo then it will not be possible for you to acquire a code.
  The theme will be available in the theme shop from 10am on 31/10/2014. We understand that this is likely not the outcome you desired and we apologise that are unable to provide any alternative, we apologise for any inconvenience caused.
  If you have any further questions or queries, please do not hesitate to contact us.”

  Tak więc kody wcale nie były rozsyłane do wszystkich, a jedynie szczęśliwie wylosowanych. Warto by o tym wspomnieć w newsie. Mam nadzieję, że rozwiałam wszelkie wątpliwości :)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!