12 komentarzy

 1. Sent (233 komentarzy) w dniu:

  a juz miałem pisać felieton by się poużalać na to pierwsze półrocze :D my body is ready!

 2. LLams
  LLams (50 komentarzy) w dniu:

  @SENT Nieźle Ci czas zap&^%$@l@… :P 8 marca pół roku!!! U mnie za niecały miesiąc dopiero kwartał stuknie :P, ale gotowy jestem cały. Najmniej jak zwykle portfel, ale dla niego nie ma nigdy wytchnienia :).

 3. Sent (233 komentarzy) w dniu:

  @LLAMS
  bo w styczniu ogłosili line-up aż do czerwca, czyli na pół roku do przodu? :P

 4. Goral
  Goral (153 komentarzy) w dniu:

  Dobrze, w nazwie nie ma – Direct Mini, ale tu pewnie chodzi o czas pokazu. Pewnie coś jeszcze pokażą nowego.

 5. Kosturr
  Kosturr (10 komentarzy) w dniu:

  No i dobrze bo najbliższe miesiące się zapowiadały przyzwoicie, ale bez szału. Czekałem w sumie na: Kirby Star Allies, Donkey Kong Country: Tropical Freeze (remaster, ale nie miałem wii U), No More Heroes (jeżeli ten czerwiec się faktycznie potwierdzi) i Mario Tennis Aces. Trochę mało i coś czuje że żadna z tych gier nie będzie hitem na miarę np. Mario Odyssey. Mój mokry sen to zapowiedź nowego F-ZERO, kolejny Warioland, fajny by był remaster Star Foxa, może Donkey Kong 3d- generalnie platformówka 3D kolejna, Yoshi będzie w 2D, Mario był niedawno, Donkey Kong niby jest remaster, ale kto wie…

 6. Goral
  Goral (153 komentarzy) w dniu:

  Wow, małe E3!
  Dla mnie ok, 3DS będzie utrzymywany jeszcze dzięki takim grom jak remaster Luigi’s Mansion czy port z WiiU Captain Toad, swoją drogą bardzo się cieszę, że pojawi sie również na Switch’u. Mam nadzieję, że jeszcze do końca 2019 roku gracze nie odstawią 3Ds’a z rąk. Świetna wiadomość napewno dla wszystkich fanów Smash, to się musiało stać, MK 8 i Splatoon 2 to za mało dziś dla tych by grać dowoli w sieci multiplayer, nawet jak na krótki żywot konsoli. To się akurat pokryje z płatnym Online Service. Nowe Mario & Luigi – ta seria chyba znalazła nowych odbiorców.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!