Nintendo 3DS doczekał się aktualizacji systemu

4

W tym roku Nintendo postanowiło zakończyć produkcję Nintendo 3DS.   Konsola ma już swoje lata, więc nie dziwi podjęcie takiej decyzji. W końcu handheld towarzyszył nam prawie dekadę. Jednak Big N nie zapomniało całkowicie o swoim staruszku i dzisiaj wypuściło do sieci aktualizację systemową. Co nowego ona wprowadza? Pewnie odgadliście bezbłędnie, kolejną poprawę stabilności systemu!   Łatka o numerze 11.14.0-46 wprowadza następujące zmiany:

Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia komfortu użytkowania.

Z ciekawostek, poprzedni update miał miejsce prawie rok temu – 2 grudnia.

Korzystacie jeszcze ze swojego 3DSa? Jeżeli tak, to w co aktualnie gracie?

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

4 komentarze

  1. panczok (139 komentarzy) w dniu:

    Obecnie łupię w Mario & Luigi: Dream Team Bros. To moja druga gra z tego cyklu po Super Star Saga i zabawa jest równie przednia z wyjątkiem fabuły – jak zwykle maksymalnie infantylna.

  2. gracz123
    gracz123 (2 komentarzy) w dniu:

    Ja lubię super mario 3d land i Pokemon Rumble Word. Moja pierwsza gra na nintendo to (chyba) super mario bros albo Yoshi’s Island

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!